آراد حبوبات
خانه / بازار بی واسطه حبوبات خارجی

بازار بی واسطه حبوبات خارجی

عرضه بی واسطه حبوبات خارجی به معنای کاهش قیمت این محصول در بازار است. حبوبات آراد بازار بزرگ حبوبات محسوب می شود که حبوبات خارجی بی واسطه و به صورت مستقیم در آن عرضه می شود.
رشد روز افزون جمعیت ضرورت تامین مواد غذایی مورد نیاز کشور را بیش از پیش می کند. یکی از مواد غذایی که همراه با رشد جمعیت مصرف آن نیز افزایش پیدا می کند، انواع حبوبات است. به دلیل این که این محصولات غنی از پروتئین و کربوهیدرات هستند و از طرفی از قیمت پایینی نیز برخوردارند بسیار مناسب مصرف می باشند. زیرا در دورانی قرار داریم که تورم باعث افزایش قیمت سایر مواد غذایی پروتئین دار شده است. هنگاهی که حبوبات داخلی تقاضای بازار را پاسخگو نباشد تامین کنندگان اقدام به واردات حبوبات خارجی می کنند. در گذشته هم طنان عزیز علاوه بر پولی که بابت حبوبات خارجی می پرداختند مقداری نیز مجبور بودند بابت حق دلالی به دلالان و واسطه گران بپردازند. امروزه وجود مراکزی مانند بازرگانی حبوبات آراد این رسم و رسوم را در هم شکسته و بی واسطه و به صورت مستقیم حبوبات را به دست مشتریان می رساند.
جهت خرید حبوبات وارداتی مرغوب با قیمت استاندارد می توانید با مرکز حبوبات آراد در ارتباط باشید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام