آراد حبوبات
خانه / بازار خرید و فروش عدس سبز خارجی

بازار خرید و فروش عدس سبز خارجی

حبوبات آراد بازار عمده انواع عدس از جمله عدس سبز خارجی است و فعالان می توانند با رعایت قوانین خاص در این بازار به خرید و فروش بپردازند.
طبق آمار گمرک در سال های اخیر حجم بالایی عدس از کشورهای مختلف وارد ایران شده است. در این سال ها عدس از کشورهایی مانند افغانستان، پاکستان، ترکیه، روسیه، قزاقستان و مهم تر از همه کانادا و هند وارد شده است. به هر حال چه خوشبختانه و چه متاسفانه عدس خارجی بخش عمده ای از بازار داخلی را به خود اختصاص داده است. این امر برخی فواید و برخی مضرات را به دنبال خواهد داشت. البته در صورتی که با کمبود عدس در بازار مواجه شویم وجود عدس خارجی جز منفعت چیز دیگری ندارد. زیرا موجب کاهش قیمت ها و تعادل بازار می شود. یکی از انواع عدس خارجی که متقاضیان زیادی در بازار دارد و به وفور وارد می شود عدس سبز است. یکی از گسترده ترین و متنوع ترین بازار عدس سبز خارجی را حبوبات آراد تشکیل داده است و از همه فعالان این عرصه دعوت می کند تا در این بازار به خرید و فروش بپردازند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام