آراد حبوبات
خانه / بازار صادراتی انواع لوبیا ایران

بازار صادراتی انواع لوبیا ایران

حبوبات آراد به عنوان فعال ترین بازار صادرتی انواع لوبیا ایران، نقش عمده ای در رشد اقتصادی کشور ایفا می کند. این بازرگانی کاملا کارشناسانه عمل می کند و سالهاست که در این عرصه موفق بوده است.
بخشی از درآمد یک کشور معمولا از مالیات های دریافتی، صادرات محصولات داخلی و در کشورهایی مانند ایران بیشتر درآمد از فروش مواد خام به ویژه نفت حاصل می گردد. در صورتی که در کشورهای پیشرفته بیشتر درآمد از صادرات محصولات به دست می آید. زیرا آنها به همه تولیداتشان به چشم صادراتی نگاه می کنند. ما نیز باید از آن ها الگو بردای کنیم به خصوص اینکه در کشور عزیزمان ظرفیت ها و توانایی های بالایی وجود دارد. به عنوان مثال مرغوبیت انواع حبوبات ایرانی به ویژه لوبیا، شهرت جهانی دارد. کافی است که با مدیریت صحیح این پتانسیل پرورش یابد و در سطح وسیع تری انجام گیرد. حبوبات آراد بزرگترین و عمده ترین صادر کننده انواع لوبیا ایران است که نقش مهمی در بازار صادرات این محصول ایفا می کند و از این طریق سهم عمده ای در رشد و توسعه اقتصادی بر عهده دارد.
تجار و کلیه کسانی که قصد دارند وارد عرصه صادرات لوبیا شوند، می توانند با مرکز حبوبات آراد که سالها در این زمینه فعالیت داشته است همکاری نمایند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام