آراد حبوبات
خانه / بازار صادرات نخود دیم ایران

بازار صادرات نخود دیم ایران

نخود دیم ایران به دلیل مرغوبیت در تمام دنیا متقاصیان زیادی دارد. حبوبات آراد بزرگترین بازار صادرات نخود دیم ایران است که تجار و فعالان در این زمینه می توانند در این بازار به فعالیت بپردازند.
در ایران به دلیل وجود زمین های حاصلخیز و آب و هوای مناسب کشت نخود، این قابلیت و ظرفیت وجود دارد که نخود دیم در سطح وسیع و البته مرغوب تولید شود. هر چند ویژگی های نخود نیز به این اتفاق کمک می کند. زیرا گیاه نخود یک گیاه کم توقع است که نیاز چندانی به آب برای رشد ندارد. محصول هر کشوری برند آن کشور است و خوشبختانه نخود ما در بازار جهانی به مرغوب بودن شهرت دارد و این مسئله موجب افتخار کشاورزان ایرانی و به طور کلی مردم ایران است. تقاضای زیاد بازار جهانی برای نخود دیم ایرانی باعث می شود تا تجار و بازرگانی های زیادی به صادرات این محصول بپردازند. مرکز حبوبات آراد بزرگترین بازار صادرات نخود دیم است که از کلیه همکاران و تجار دعوت می کند تا در این بازار به فعالیت بپردازند.
تجار و بازرگانان با حضور در بازار صادرات نخود ایرانی و همکاری با مرکز حبوبات آراد می توانند یک سرمایه گذاری مطمئن و پربازده داشته باشند. برای این منظور می توانید با مشاوران مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام