آراد حبوبات
خانه / بازار فروش لوبیا وارداتی

بازار فروش لوبیا وارداتی

حبوبات آراد با حجم بالا ی واردات لوبیا و رعایت تنوع در برند و قیمت بزرگترین بازار فروش لوبیا وارداتی در ایران محسوب می شود که خریداران و فروشندگان زیادی در آن مشغول فعالیت هستند.
با وجود اینکه لوبیا در برخی از مناطق ایران به ویژه استان مرکزی و لرستان به صورت بسیار مرغوبی کشت می شود اما متاسفانه یا می توان گفت خوشبختانه به دلیل افزایش مصرف لوبیا در ایران این میزان تولید پاسخگوی نیازهای داخلی نمی باشد. به همین دلیل واردات این محصول از کشورهای مختلفی صورت می گیرد. در سال گذشته بیشترین واردات لوبیا به ترتیب از کشورهای پاکستان، چین، ازبکستان و آمریکا انجام شده است. همچنین لوبیا چیتی بیشتر از سایر انواع لوبیا وارد می شود و این می تواند به معنای مصرف بیشتر آن باشد. حبوبات آراد تشکیل دهنده بازار بزرگ فروش انواع لوبیا وارداتی است که متنوع ترین برندها و قیمت ها را می توانید در آن شاهد باشید.
کافی است با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید تا کارشناسان توضیحات لازم را در مورد لوبیای وارداتی از کشورهای مختلف را در اختیار شما قرار بدهند تا شما با اطلاعات کامل به خرید بپردازید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام