آراد حبوبات
خانه / بازار فروش نخود ریز فلافل

بازار فروش نخود ریز فلافل

به دلیل افزایش مصرف فلافل، نخود فلافلی یکی از پرمصرف ترین انواع نخود می باشد. حبوبات آراد بازار گسترده فروش نخود ریز فلافلی در ایران و حتی در سطح جهان می باشد.
منظور از نخود فلافلی نخود ریز در سایز کمتر از 6 است که نمونه آن در ایران بیشتر در کرمانشاه و لرستان تولید می شود و نمونه خارجی آن می توان به نخود روسی اشاره کرد که معمولا در حجم بالا وارد کشور می شود. از آنجا کسانی که فلافل تهیه می کنند، می دانند که مرغوبیت نخودی که به کار می گیرند چه قدر می تواند در طعم و مزه فلافل شان موثر باشد به همین دلیل همواره به دنبال مرکز یا فروشگاهی هستند که نخود مرغوب و مخصوص فلافل عرضه کند. از طرفی به دلیل موضوع هزینه ها معمولا قیمت نیز یکی از ملاک های آن ها برای خرید است. حبوبات آراد را می توان به عنوان یک بازار بزرگ برای حبوبات در نظر گرفت که انواع نخود فلافلی را با برندها و قیمت های متنوع عرضه می کند. لذا فلافلی ها، فست فودها و رستوران ها می توانند برای تهیه نخود فلافلی مرغوب با قیمت مناسب با این مرکز در ارتباط باشند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام