آراد حبوبات
خانه / بازار فروش نخود کرمانشاهی در تهران

بازار فروش نخود کرمانشاهی در تهران

نخود کرمانشاهی در سراسر کشور از جمله تهران متقاضیان زیادی دارد. مرغوبیت این نوع نخود دلیل شهرت آن است. حبوبات آراد بزرگترین و مطمئن ترین بازار فروش نخود کرمانشاهی در تهران است.
خوشبختانه انواع حبوبات در سراسر ایران به وفور کشت می شود. البته هر یک از مناطق در تولید یک محصول خاص به شهرت رسیده اند. به عنوان مثال خمین را سرزمین سحرآمیز لوبیا می نامند و همچنین کرمانشاه را نیز به عنوان عمده ترین تولید کننده نخود می شناسند. تولید نخود از دیرباز پیشه و حرفه گذشتگان در کرمانشاه بوده است به همین دلیل نخود کرمانشاهی همانند روغن کرمانشاهی نامی خاص و شناخته شده است که مختص کرمانشاه می باشد. یکی از عمده ترین بازارهای نخود در تهران به عنوان پایتخت کشور و شلوغ ترین استان وجود دارد. نخود کرمانشاهی در این بازار متقاضیان زیادی دارد به همین دلیل افراد مختلفی اقدام به فروش این محصول در بازار تهران می کنند. به اطلاع هم وطنان عزیز می رسانیم که نخود کرمانشاهی درجه یک و مرغوب را تنها از طریق مرکز حبوبات آراد می توانید با قیمتی مناسب خریداری کنید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام