آراد حبوبات
خانه / بازرگانی عمده حبوبات خارجی

بازرگانی عمده حبوبات خارجی

مشتریان حبوبات تنها می توانند حبوبات درجه یک وارداتی را با قیمت مناسب از حبوبات آراد به عنوان بازرگانی عمده حبوبات خارجی تهیه کنند.
برخی از کارشناسان واردات بی رویه را بر ضرر تولیدات داخلی می دانند. همچنین واردات برخی از مواد غذایی نامرغوب و بی کیفیت سلامت هم وطنان عزیز را به خطر می اندازد. اما حبوبات آراد به عنوان بزرگترین تامین کننده حبوبات در بازار داخلی فقط زمانی اقدام به واردات حبوبات خارجی می کند که کمبودی در بازار احساس شود و این کمبود موجب افزایش قیمت ها و در نتیجه به ضرر هم وطنان عزیز باشد. در این شرایط واردات حبوبات تنها راه حل است زیرا در صورت کاهش میزان حبوبات موجود در بازار قیمت آنها به شدت افزایش می یابد. حبوبات آراد خود را مسئول تامین حبوبات بازار می داند و در این راستا در صدد جبران کمبود حبوبات بازار از طریق واردات حبوبات مرغوب و درجه یک خارجی بر می آید. از متقاضیان انواع حبوبات دعوت می کنیم یک بار خرید حبوبات باکیفیت خارجی را از مرکز حبوبات آراد امتحان کنند. مطمئنا با تجربه مصرف محصولات با کیفیت و قیمتی مناسب مشتری دائمی حبوبات آراد خواهند شد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام