آراد حبوبات
خانه / بازرگانی نخود مرغوب ایران

بازرگانی نخود مرغوب ایران

اکثر مردم به دلایل مختلف تمایل دارند نخود ایرانی را خریداری کنند. حبوبات آراد معتبرترین بازرگانی نخود مرغوب ایران است. این بازرگانی برای حمایت از خرید نخود ایرانی، آن را با قیمت مناسبی به هم وطنان عرضه می کند.
بسیاری از هم وطنان عزیز به دلایل مختلف از جمله مرغوبیت بالا، درشت بودن و از همه مهمتر برای حمایت از کشاورزان زحمت کش کشورمان تنها نخود ایرانی را خریداری می کنند. این عزیزان این کار را بدون در نظر گرفتن مقوله قیمت برای دادن انگیزه به کشاورزان ایرانی برای ادامه کشت نخود، انجام می دهند. حبوبات آراد نیز برای حمایت از تولید ملی از این کار استقبال و پشتیبانی می کند. حبوبات آراد بزرگترین بازرگانی نخود مرغوب ایرانی است که این نوع نخود را با قیمت مناسبی به مشتریان عرضه می کند تا مسئله قیمت باعث جلوگیری از خرید نخود ایرانی نشود.
کلیه هم وطنان عزیز که تمایل به مصرف نخود ایرانی دارند و یا تجاری که قصد صادرات این نوع نخود را به بازارهای جهانی دارند برای تهیه این نوع نخود با قیمت مناسب می توانند با مرکز حبوبات آراد در ارتباط باشند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام