آراد حبوبات
خانه / بهترین انواع نخود خارجی

بهترین انواع نخود خارجی

بخشی از نخود موجود در بازار را نخود خارجی تامین می کند. بهترین انواع نخود خارجی را با قیمت مناسب از مرکز حبوبات آراد تهیه کنید.
نخود از خانواده حبوبات است که سطح وسیعی از زمین های کشاورزی جهان را به خود اختصاص داده است. بزرگترین تولید کننده های نخود در جهان اغلب هند، پاکستان و ترکیه هستند. امروزه در کشت نخود علاوه بر مساعد بودن شرایط آب و هوایی و خاک مناسب منطقه استفاده از تکنولوژی های روز دنیا نیز بسیار حائز اهمیت است. به عبارتی می توان گفت در عصری که دانش به عنوان مهم ترین عامل تولید شناخته شده است عواملی مانند زمین، شرایط جوی و … اهمیت چندانی دارند. به همین دلیل برخی از کشورها با بهره گیری از دانش و فناوری می توانند نخود را در حجم بالا با قصد صادرات به سراسر دنیا تولید کنند. در حال حاضر ایران نیز یکی از وارد کنندگان نخود محسوب می شود که نخود را از کشورهای مختلفی وارد می کند. بازرگانی آراد به عنوان یکی از فعالان عرصه حبوبات اقدام به واردات نخود خارجی درجه یک و مرغوب می کند و سپس برای دسترسی هم وطنان آن را در سراسر ایران با قیمت مناسب عرضه می کند.
کلیه عمده فروشان، کارخانه های بسته بندی و غذاسازی و عامه مردم می توانند نخود خارجی ارزان قیمت اما مرغوب و باکیفیت را از حبوبات آراد تهیه کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام