آراد حبوبات
خانه / تجارت عمده حبوبات صادراتی

تجارت عمده حبوبات صادراتی

حبوبات آراد سالهاست که به تجارت عمده حبوبات صارداتی می پردازد و از این طریق در رشد و توسعه اقتصادی کشور نقش به سزایی دارد.
خوشبختانه شرایط جغرافیایی و زیستی ایران مناسب برای کشت انواع حبوبات می باشد. به طور کلی حبوبات کم توقع اند و آب زیادی برای کشت نیاز ندارند. به همین دلیل اکثر مناطق ایران ظرفیت تولید این محصول کشاورزی را دارند. در برخی از سال ها که با بارش فراوان باران نیز مواجه می شویم این پتانسیل افزایش پیدا می کند و می توان حتی به تولید حبوبات نگاه صادراتی داشت و با مدیریتی صحیح و برنامه ریزی شده حبوبات را در حجم انبوه تولید و آن را وارد بازار جهانی کرد. مطمئنا با کیفیت بالایی که حبوبات ایرانی دارند، می توانند در بازار جهانی با نمونه های دیگر رقابت داشته باشند. تجارت حبوبات و ورود به وادی صادرات نیاز به تحقیق و بررسی بازار و داشتن تجربه دارد. حبوبات آراد سال هاست که در این این زمینه فعالیت می کند و به اصطلاح فوت و فن این این کار را به خوبی می داند. تجار و بازرگانان عزیزی که قصد دارند سرمایه خود را وارد عرصه حبوبات کنند و به تجارت حبوبات بپردازند می توانند جهت مشاوره با مرکز حبوبات آراد در ارتباط باشند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام