آراد حبوبات
خانه / خرید انواع لوبیا خمین

خرید انواع لوبیا خمین

حبوبات آراد خرید انواع لوبیا خمین را در تناژ بالا با قیمت خوبی انجام می دهد. کشاورزان عزیز می توانند از طریق تماس با مرکز حبوبات آراد لوبیای خود را با قیمتی مناسب بفروشند.
اقلیم مساعد خمین باعث می شود تا کلیه محصولات کشاروزی در سطح مرغوبیت بالایی تولید شوند. اما کشاورزان زحمت کش خمین معتقدند که سود زحمت و هزینه هایی که آن ها متحمل می شوند به جیب دلالان می رود زیرا در هنگام برداشت محصولات دلالان آن را با قیمت بسیار پایینی از آن ها خریداری و یا حتی آن را پیش خرید می کنند و سپس آن را با قیمتی بسیار بالاتر در بازار به فروش می رسانند. در مورد حبوبات خمین نیز این مشکل وجود دارد. کیفیت حبوبات خمین بسیار بالاست و در صورتی که بازاریابی این محصول به درستی توسط افرادی که حامی کشاورزان و تولید کنندگان هستند صورت گیرد، می توان هم کشاورزان را راضی نگه داشت و هم آن ها را برای تولید بیشتر حمایت کرد و در صورت افزایش میزان فروش و یا صادرات محصول به سایر کشورها، آن ها را در سود بدست آمده سهیم کرد. در این راستا مرکز حبوبات آراد انواع لوبیای خمین را با قیمتی راضی کننده از کشاورزان این شهرستان خریداری می کند.
کشاورزان عزیز اهل خمین که قصد فروش لوبیای خود را دارند و یا کسانی که متقاضی لوبیای مرغوب این منطقه هستند، می توانند با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام