آراد حبوبات
خانه / خرید عمده لوبیا تازه ایران

خرید عمده لوبیا تازه ایران

عمده فروشان برای جذب مشتری همواره حبوبات مرغوب را از مراکز معتبر خریداری کنند. به این عزیزان پیشنهاد می کنیم جهت خرید عمده لوبیا تازه ایران از طریق مرکز حبوبات آراد اقدام کنند.
لوبیا در اکثر نقاط جهان کشت می شود. در بازار ایران هم لوبیای ایرانی و هم خارجی عرضه می شوند و هر کدام از آن ها دارای متقاضیان خاص خود هستند که برای نوع انتخاب خود توجیحی دارند. به عنوان مثال برخی ها قیمت ارزان تر لوبیای خارجی را ترجیح می دهند و برخی ها مرغوبیت لوبیای ایرانی را.
اما مزیت لوبیای ایرانی نسبت به نوع خارجی آن این است که لوبیا ایرانی پس از برداشت ازمزارع به سرعت وارد بازار می شود در نتیجه تازه تر و مرغوب تر از لوبیای خارجی است که زمان زیادی سپری می شود تا به دست مشتریان برسد. حبوبات آراد بزرگترین خریدار لوبیای ایرانی است که آن را با قیمتی مناسب از کشاورزان خریداری نموده و بلافاصله روانه بازار می کند. لذا لوبیای مرغوب و تازه ایرانی را فقط از حبوبات آراد می توانید با قیمتی مناسب تهیه کنید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام