آراد حبوبات
خانه / خرید عمده نخود پاییزه

خرید عمده نخود پاییزه

حبوبات آراد نخود پاییزه را به صورت عمده خریداری می کند و با قیمت مناسب به بازار تزریق می کند. نخود مرغوب را با قیمت خرید مناسب از بازرگانی آراد تهیه کنید.
محققان معتقدند که در مناطق مناسب کشت پاییزه یا زمستانه نخود بهتر از کشت مرسوم بهاره است و عملکرد محصول را افزایش می دهد. منظور از مناطق مناسب، مناطق معتدل و مرطوب و یا شرجی است. زیرا در این مناطق سرمای شدیدی در زمستان وجود ندارد و از طرفی گیاه می تواند از بارش های سالانه بهره مند شود. طبق تحقیقات انجام شده در اکثر مناطق ایران کشت پاییزه بهتر از کشت بهاره می باشد و محصول مرغوب تری حاصل خواهد آمد. حبوبات آراد نخود پاییزه را به صورت عمده از مناطقی که این محصول را به صورت مرغوب تولید می کنند خریداری نموده و سپس آن را با قیمتی مناسب به بازار عرضه می کند.
برای اطمینان از خرید نخود پاییزه مرغوب و با قیمتی زیر قیمت بازار با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید زیرا این مرکز نخود پاییزه را به صورت عمده با قیمتی مناسب به فروش می رساند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام