آراد حبوبات
خانه / خرید و فروش نخود آبی ایرانی

خرید و فروش نخود آبی ایرانی

فعالان بازار نخود می توانند با حضور در بازار بزرگ حبوبات آراد به خرید و فروش نخود آبی ایرانی بپردازند.
یکی از مشکلاتی که کشاورزی در دنیا بویژه در مناطق خشک با آن روبه رو است، نوسان میزان بازده محصولات دیم طی سال های مختلف است. از نظر فعالیت های کشاورزی عوامل موثر در توسعه کشت دو دسته است: دسته اول عواملی که یا در طول زمان ثابت اند یا می‌توان با به کارگیری فناوری و روشهای اصلاحی، آنها را اصلاح نمود. دسته دوم عوامل ناپایدارند که در ارتباط با آب و هوای هر منطقه ‌اند، همچون میزان بارش، درجه حرارت، رطوبت نسبی و … که کنترل آنها تقریبا از دست انسان خارج است.
زیرا تغییر آب و هوا متناسب با نیاز هر محصول فقط در شرایط گلخانه ای آن هم در مقیاس کوچک امکان پذیر است. بنابراین شناخت معیارهای اقلیمی موثر بر میزان محصول بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل در برخی مناطق کشت نخود آبی بازده بیشتری دارد. در ایران نیز حدودا یک سوم نخود به صورت آبی تولید می شود.
مرکز حبوبات آراد بازاری بزرگ برای نخود آبی ایرانی محسوب می شود که تجار و بازرگانان می توانند در این بازار به خرید و فروش این نوع محصول بپردازند.
برای خرید و فروش نخود آبی ایرانی با مرکز حبوبات آراد در ارتباط باشید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام