آراد حبوبات
خانه / شرکت پخش لوبیا سفید صادراتی

شرکت پخش لوبیا سفید صادراتی

معمولا منظور از حبوبات صادراتی، حبوبات درجه یک و درشت است. لوبیا سفید نیز مستثنی نیست و نوع صادراتی آن بهترین و مرغوب ترین نوع است. حبوبات آراد چندین شرکت پخش لوبیا سفید صادراتی در سراسر ایران دارد.
در سال های اخیر صادرات انواع حبوبات نقش مهمی را در درآمد ملی ایفا کرده است. ایران ظرفیت و توانایی بیشتری در این زمینه دارد که با حمایت مسئولان باید شرایط افزایش حجم تولید و حمایت از کشاورزان صورت گیرد. منظور از نوع صادراتی لوبیا همانند سایر انواع حبوبات نوع درجه یک و درشت آن است. تجار و بازرگانانی که قصد تجارت و صادرات لوبیا سفید را دارند برای کسب موفقیت در این راه باید لوبیای صادراتی مرغوب را تهیه کنند. مرکز حبوبات آراد در سراسر کشور شرکت های پخش لوبیا سفید صادراتی را دارد تا این عزیزان برای تهیه این محصول با مشکل مواجه نشوند.
حبوبات آراد لوبیا سفید درشت و صادراتی را با قیمت مناسبی عرضه می کند لذا متقاضیان آن می توانند برای اطمینان از قیمت ها با این مرکز تماس بگیرند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام