آراد حبوبات
خانه / شهر تولید کننده نخود دیم

شهر تولید کننده نخود دیم

شهرستان دلفان در استان لرستان را می توان به عنوان شهر تولید کننده نخود دیم نامید. بازار حبوبات آراد نخود دیم مرغوب این شهرستان را با قیمت مناسب عرضه می کند.
برخی مناطق به دلیل برخوردار بودن از اقلیم مناسب و یا خاک حاصلخیر، شرایط مساعد تری برای تولید نخود با درجه مرغوبیت بالاتر را دارند. دلفان یکی از شهرستان هایی است که انواع حبوبات از جمله نخود، به صورت مرغوب در آن تولید می شود. حتی حبوبات تولیدی توسط کشاورزان این منطقه به دلیل مرغوبیت به سایر نقاط و خارج از کشور صادر می شود. متوسط تولید نخود در شهرستان دلفان یک تن در هکتار است که این میزان نسبت به متوسط تولید کشوری 200 کیلوگرم بالاتر است. این امر منجر می شود تا شهرستان دلفان از صادر کنندگان مهم نخود در کشور باشد.
مرکز حبوبات آراد بزرگترین تامین کننده نخود مرغوب دلفان در بازار حبوبات است. کسانی که قصد خرید این نوع محصول را دارند می توانند خرید خود را از طریق حبوبات آراد انجام دهند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام