آراد حبوبات
خانه / صادرات انواع حبوبات ایران به بازار عراق

صادرات انواع حبوبات ایران به بازار عراق

بازرگانی آراد صادرات انواع حبوبات ایران به بازار عراق را انجام می دهد و بدین طریق در رشد و توسعه صادرات و اقتصاد غیر نفتی نقش مهمی ایفا می کند.
در تراز تجاری صادرات با علامت مثبت و واردات با علامت منفی نشان داده می شود. در صورتی که تراز تجاری یک کشور مثبت باشد به معنای صادرات بیشتر و در نتیجه رشد و رونق اقتصاد آن کشور است. در میان محصولات کشاورزی انواع حبوبات نقش بیشتر و مهم تری در مثبت شدن تراز تجاری دارند. خوشبختانه ایران این ظرفیت را دارد تا بتواند از طریق تولید انواع حبوبات، آن را به صورت عمده و در تناژ بالا به کشورهای دیگر صادر کند. در این میان صادرات به عراق بیش از کشورهای دیگر انجام می گیرد. البته نه تنها در عراق بلکه در کشورهای مختلف تقاضای زیادی برای حبوبات ایرانی وجود دارد. بازرگانی های مختلفی در ایران به صادرات حبوبات به عراق می پردازند اما بازرگانی آراد با سابقه چند ساله گام های بلند و موفقی در این مسیر برداشته است و تجربه های کافی را در این راه کسب کرده است.
برای اطلاع از نحوه صادرات حبوبات به عراق و جهت مشاوره در این باره می توانید با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید تا مشاوران اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام