آراد حبوبات
خانه / صادرات انواع لوبیا به عراق

صادرات انواع لوبیا به عراق

در سال های اخیر کشور عراق بازار هدف مناسبی برای بسیاری از محصولات ایرانی است. لذا صادرات انواع لوبیا به عراق نیز سود بسیاری برای تجار و بازرگانان به همراه دارد.
عراق همسایه غربی ایران است که بیشترین مرز زمینی را با کشور ما دارد. ایران یکی از عمده ترین صادر کنندگان کالا به عراق است. البته در این زمینه ترکیه و چین به ترتیب در مقام های اول و دوم این رتبه بندی قرار دارند. در میان انواع کالاهایی که به عراق صادر می شود صادرات مواد غذایی و مصالح ساختمانی از همه پر سودتر است زیرا این دو از کالاهای ضروری عراق به شمار می روند. در همین راستا تجار ایرانی سالهاست که صادرات انواع حبوبات من جمله لوبیا را به عراق انجام می دهند و سود زیادی از این راه کسب می کنند. حبوبات آراد در این زمینه سابقه زیادی دارد و صادرات انواع لوبیا به عراق از مهم ترین برنامه های این بازرگانی محسوب می شود. بازرگانی آراد در زمینه همکاری با تجار و بازرگانان عزیزی که قصد دارند پا به این عرصه بگذارند اعلام آمادگی می کند. لذا این عزیزان می توانند با این مرکز تماس بگیرند و پاسخ سوالات خود را در زمینه صادرات لوبیا به عراق دریافت کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام