آراد حبوبات
خانه / صادرات بهترین حبوبات فله

صادرات بهترین حبوبات فله

موفقیت در صادرات در گرو عرضه محصولات مرغوب در بازار جهانی است. حبوبات آراد سال ها تجربه خود را به کار می گیرد و بهترین نوع حبوبات فله را صادر می کند.
یکی از راه هایی که می تواند کشورمان را از نظر تولید حبوبات به خودکفایی برساند این است که روش های نوین کشت، داشت و برداشت در میان کشاورزان عزیز جا بیفتد. این امر با استفاده از برگزاری دوره های آموزشی و کارشناسان خبره در این زمینه است. در این صورت حتی می توان انواع حبوبات را به قصد حضور در بازار جهانی در حجم بالا تولید و به کشورهای مختلف صادر کرد. برخی از تجار با صادرات حبوبات نامرغوب ایرانی باعث می شوند ذهنیت مصرف کنندگان خارجی نسبت به این محصولات خراب می شود. حبوبات آراد دارای تیم کارشناسی تحقیق و بررسی است و مناطقی را که حبوبات مرغوب و درجه یک را تولید می کنند شناسایی و سپس حبوبات آن ها را در حجم بالا به قصد صادرات خریداری می کند. حبوبات آراد به خوبی می داند که در صورت صادرات حبوبات مرغوب تقاضا برای حبوبات ایرانی در بازار جهانی افزایش می یابد و از این طریق کمک شایانی به اقتصاد کشور خواهد شد.
حبوبات آراد همچنان یکی از عمده ترین صادر کنندگان حبوبات در ایران است که آماده هر گونه همکاری در این زمینه می باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام