آراد حبوبات
خانه / صادرات حبوبات ایران به بازارهای خارجی

صادرات حبوبات ایران به بازارهای خارجی

تقاضا برای حبوبات ایران به دلیل مرغوبیت در بازارهای جهانی بسیار است لذا صادرات این محصول می تواند سهم به سزایی در درآمد ملی به خود اختصاص دهد.
با توجه به آنکه خود اتکایی در تولید حبوبات هدف گذاری شده است، باید موانع و مشکلات تولید مرتفع شود و برای صادرات محصول نیز برنامه ریزی کرد.
در سال 1393 صادرات نخود ایران به حدود 32 هزار تن رسید و کشورهای پاکستان، گرجستان، آذربایجان، آلمان، افغانستان، امارات متحده عربی، انگلستان، بحرین، صربستان، عراق، قطر و کانادا از مقاصد نخود ایرانی بوده اند. در همان سال 22 هزار تن آمار صادرات عدس ایرانی به کشورهای اتریش، افغانستان، انگلستان، عراق و عربستان سعودی است.
با توجه به تجربیات موجود در زمینه صادرات حبوبات ایرانی، می توان با افزایش تولید فروش آن را در بازارهای جهانی تضمین کرد. تولید حبوبات از این طریق می تواند در رشد و توسعه اقتصادی نقش مهمی بازی کند.
مرکز حبوبات آراد با حضور در بازار جهانی به عرضه حبوبات مرغوب ایرانی می پردازد. تجار و بازرگانان برای فعالیت در این زمینه می توانند با این مرکز تماس داشته باشند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام