آراد حبوبات
خانه / صادرات عمده نخود مرغوب ایران

صادرات عمده نخود مرغوب ایران

آیا می دانید سالانه چه میزان از نخود تولیدی ایران صادر می شود؟ آیا می دانید بیشترین صادرات نخود ایران به چه کشورهایی صورت می گیرد؟ حبوبات آراد سال هاست که در زمینه صادرات عمده نخود مرغوب ایرانی فعالیت دارد لذا برای پاسخ به این سوالات می توانید با این مرکز تماس بگیرید.
با توجه به شرایط کم آبی و خشکسالی ایران کشت نخود به عنوان یک مزیت است و با افزایش سطح زمین های زیر کشت نخود، می توان روی آن به عنوان یک محصول صادراتی حساب کرد. در رابطه با تولید نخود مشکلی که در ایران وجود دارد این است که کشت نخود و برداشت آن هنوز به صورت سنتی انجام می گیرد و با توجه به این که امروزه با تغییر نحوه زندگی ها و مهاجرت از روستا به شهر در نتیجه کمبود نیروی انسانی برای این منظور را خواهیم داشت. این امر دلیل ضرورت تبدیل تمام مراحل تولید نخود به سمت ماشینی شدن و مکانیزه شدن است. در این صورت می توان صادرات نخود به کشورهای مختلف را در حجم بالا انجام داد. حبوبات آراد به دلیل اهمیت این موضوع یکی از مهم ترین اهداف خود را صادرات نخود مرغوب ایرانی قرار داده است و در جهت هموار کردن این راه مشاوره ها و راهنمایی های لازم را در اختیار تمامی کسانی که قصد ورود به این کار را دارند قرار می دهد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام