آراد حبوبات
خانه / صادرات لوبیا ایران به عراق

صادرات لوبیا ایران به عراق

خوشبختانه تقاضا برای لوبیای ایرانی به دلیل مرغوبیت در بازار جهانی بسیار زیاد است. صادرات لوبیا به عراق توسط بازرگانی حبوبات آراد نقش مهمی در تراز تجاری کشور دارد.
اقتصاد ایران یک اقتصاد ترکیبی است که متشکل از صادرات محصولات نفتی و غیرنفتی می باشد. در این میان صادرات حبوبات به عنوان یک صادرات غیر نفتی نقش مهمی را در رشد و شکوفایی اقتصادی ایفا می کند. در این میان یکسری از کشورها مورد هدف تجار قرار گرفته است که صادرات انواع حبوبات از جمله لوبیا به آن ها انجام می شود. عراق به عنوان همسایه ایران در میان کشورهای منطقه بیشترین واردات لوبیا از ایران را دارد. با توجه به مرغوبیت لوبیای ایران، تولید بیشتر آن و صادرات آن تراز تجاری مثبت را به دنبال خواهد داشت. حبوبات آراد تجربیات لازم را در زمینه صادرات انواع لوبیا به عراق دارد و می تواند مساعدت های مورد نیاز را به تجار و بازرگانان ارائه بدهد.
کسانی که قصد صادرات لوبیا به عراق را دارند می توانند از مرکز حبوبات آراد مشاوره بگیرند یا با این مرکز همکاری داشته باشند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام