آراد حبوبات
خانه / صادرات مستقیم حبوبات فارس

صادرات مستقیم حبوبات فارس

یکی از اقدامات حبوبات آراد صادرات مستقیم حبوبات فارس است که این کار را با برنامه و کاملا آگاهانه انجام می دهد. به همین دلیل این اقدام منجر به کسب سود قابل توجهی می شود.
موقعیت استان فارس به گونه ای است که میزان بارش در این استان بسیار کم است. با توجه به این ویژگی ها حبوبات بهترین گزینه برای کشت در این منطقه هستند. البته آب و هوای استان فارس بسیار مطبوع و دلچسب است خصوصا برخی از شهرستان های آن مانند اقلید. این شرایط ایده آل کشت حبوبات است و با این اوصاف نتیجه تولید حبوباتی مرغوب خواهد بود. اما حبوبات تولید شده در استان فارس نیز از دست واسطه گران در امان نیست. واسطه گران و دلالان کشاورزان را مجبور می کنند که محصولات خود را به آن ها بفروشند و سپس با اختلاف قیمت زیادی آن را توزیع می کنند. حبوبات آراد، حبوبات مرغوب استان فارس را مستقیما خریداری و سپس با قیمت مناسبی به دست مصرف کنندگان می رساند. از دیگر اقدامات حبوبات آراد صاردات مستقیم حبوبات استان فارس است که کشاورزان زحمت کش نیز در سود این اقدام سهیم هستند. زیرا حبوبات آراد متناسب با قیمتی که حبوبات استان فارس را صادر می کند این محصولات را از کشاورزان این استان خریداری می کند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام