آراد حبوبات
خانه / صادرات نخود ایران به روسیه

صادرات نخود ایران به روسیه

حبوبات آراد سال های زیادی است که به صادرات نخود ایران به روسیه می پردازد و آماده است تا تجربیات خود را در اختیار تازه واردان به این عرصه قرار دهد.
صادرات نخود یکی از عمده ترین راه های رشد اقتصادی کشور البته در بخش صادرات غیر نفتی محسوب می شود. مسئولان باید در جهت رفع موانع برآیند تا رشد صادرات نخود را داشته باشیم. در حال حاضر برخی مشکلات در این راستا وجود دارد که امید است به زودی توسط شورای ملی نخود و جهاد کشاورزی بر طرف شده و پشتیبانی های لازم از طرف نهادها و سازمان های مربوطه انجام گیرد. حبوبات آراد سال هاست که به صادرات نخود به کشورهای مختلف از جمله روسیه می پردازد و از این طریق یکی از آرمان های خود یعنی توسعه اقتصادی کشور را دنبال می کند. برخی از تجار و بازرگانان ممکن است قصد ورود به این عرصه را داشته باشند. به همین دلیل مدت هاست که به ارزیابی شرایط و بررسی های مورد نیاز می پردازند. حبوبات آراد برای دستیابی به اهداف والای خود جهت همکاری با این عزیزان اعلام آمادگی می کند. کلیه کسانی که قصد دارند صادرات نخود انجام دهند کافی است با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرند و کلیه اطلاعات در این زمینه از جمله فرصت ها و تهدیدهای موجود را دریافت کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام