آراد حبوبات
خانه / صادرات نخود ایران به قطر

صادرات نخود ایران به قطر

یافتن بازارهای هدف و صادرات نخود ایران به سراسر جهان از جمله قطر مهم ترین اقدام حبوبات آراد در راستای رشد و توسعه اقتصادی کشور است.
نخود تولید ایران خوش پخت، درشت و با کیفیت است به همین دلیل سهم عمده ای از تقاضای موجود در بازار داخلی و بازارهای خارجی را نیز به خود اختصاص داده است. به همین دلیل در صورتی که نخود در حجم بالا تولید شود طوری که علاوه بر تامین نیازهای هم وطنان مازاد آن را بتوان صادر کرد، مسلما می تواند نقش مهمی در تراز تجاری کشور و در نتیجه افزایش درآمد ملی داشته باشد. البته در حال حاضر نیز بخشی از نخود تولید ایران به کشورهای هم جوار مانند عراق صادر می شود. همچنین یکی از بازارهای هدف نخود ایران که این محصول را در حجم بالا خریداری می کنند کشور قطر است. حبوبات آراد در سال های اخیر اقدام به صاردات نخود ایرانی به قطر نموده و در این زمینه تجربیات لازم را کسب کرده است. لذا برای گام نهادن در راه صادرات نخود ایرانی به کشورهای مختلف به ویژه قطر می توانید راهنمایی ها و مشاوره های لازم را از طریق تماس با مرکز حبوبات آراد دریافت کنید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام