آراد حبوبات
خانه / صادرات نخود سایز 10 کرمانشاه

صادرات نخود سایز 10 کرمانشاه

تجار و بازرگانانی که قصد صادرات نخود سایز 10 کرمانشاه را دارند، می توانند با مرکز حبوبات آراد در ارتباط باشند.
می توان گفت یکی از دسته بندی هایی که مرغوبیت نخود را تعیین می کند سایز آن است. سایزبندی نخود موجب می شود تا مشتریان حق انتخاب نخود را با سایزهای مختلف داشته باشند. نخود در سایزهای 9،8،7 و 10 در بازار موجود است. سایزبندی نخود پس از برداشت آن صورت می گیرد. به این معنی که طی غربالگری که انجام می شود نخود های با سایز یکسان کنار هم قرار گیرند. در این صورت مصرف کنندگان می توانند بسته به نوع استفاده ای که از نخود خواهند داشت آن را بر اساس سایز انتخاب کنند.
کرمانشاه از جمله استان هایی است که تولید نخود در آن با درجه مرغوبیت بالا و در سایز درشت یعنی 10 انجام می شود. این ویژگی موجب می شود که نخود کرمانشاه در سراسر جهان نیز متقاضیانی داشته باشد. لذا صادرات این محصول به برخی از کشورها می تواند تجارتی پرسود باشد که در نهایت در رشد و توسعه اقتصادی می تواند سهم به سزایی داشته باشد.
مرکز حبوبات آراد از بزرگترین صادرکنندگان نخود سایز 10 کرمانشاه است. همچنین کلیه تجار و بازرگانانی که قصد انجام این تجارت را دارند می توانند با این مرکز همکاری داشته باشند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام