آراد حبوبات
خانه / صادرات نخود کرمانشاه به عراق

صادرات نخود کرمانشاه به عراق

صادرات انواع حبوبات از جمله نخود کرمانشاه به عراق نقش مهمی را در درآمد ملی ایفا می کند. مرکز حبوبات آراد با این اقدام در این امر مهم سهیم است.
از مزایای کاشت محصول نخود می‌توان به تثبیت ازت هوا در خاک، کاهش آفت زراعی، حاصلخیزی خاک و استفاده بهینه از آیش زمین و افزایش دو برابری عملکرد کاشت محصول بعدی اشاره کرد. نخود در بهمن و اسفند ماه به صورت دیم کشت می شود و دارای انواع مختلفی مانند کرمانشاهی، زود پز، فرنگی دانه کوچک است که در عرف محلی شناخته می شوند.
نخود کرمانشاهی به دلیل شرایط آب و هوایی مساعد کرمانشاه دارای سطح مرغوبیت بالایی است که به همین دلیل تقاضا برای آن در بازار داخلی و نیز بازار جهانی زیاد است.
یکی از کشورهایی که نخود کرمانشاهی به آن صادر می شود، عراق است.
صادارت به عراق در حال حاضر یکی از منابع مهم درآمد ملی محسوب می شود. لذا با افزایش صادرات نخود به این کشور می توان در افزایش درآمد ملی سهیم بود. مرکز حبوبات آراد یکی از صادر کنندگان نخود کرمانشاهی به عراق است.
کلیه تجار و بازرگانانی که قصد این نوع تجارت را دارند، می توانند جهت گرفتن مشاوره در این زمینه با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام