آراد حبوبات
خانه / عرضه نخود ممتاز در بازار داخلی

عرضه نخود ممتاز در بازار داخلی

حبوبات آراد جهت آن دسته از مشتریان مشکل پسند نخود که تنها این محصول را در سطح کیفیت بالا خریداری می کنند، انواع نخود ممتاز و درجه یک را در بازار داخلی عرضه می کند.
در ایران، استان لرستان و کرمانشاه از مناطق مهم تولید نخود در کشور هستند که دارای نخودی مرغوب و بسیار باکیفیت می باشند. انواع نخود در سایز بندی های مختلف در این استان ها کشت می شود. به دلیل مرغوبیت نخود تولید شده در کرمانشاه و لرستان حبوبات آراد به عنوان تامین کننده نخود بازار این محصولات را در تناژ بالا خریداری و در بازار داخلی عرضه می کند. از طرفی نخود تولید شده در برخی از کشورهای خارجی نیز بسیار با کیفیت می باشند و از آنجا که واردات نخود از کشورهای خارجی اجتناب ناپذیر است لذا حبوبات آراد اقدام به واردات بهترین نوع نخود خارجی می کند و آن را جهت تامین نخود در بازار داخلی عرضه می کند. لذا در صورتی که قصد خرید هر نوع نخود با هر قیمتی را دارید با مرکز حبوبات آراد به عنوان متنوع ترین مرکز عرضه کننده نخود تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام