آراد حبوبات
خانه / فروشگاه اینترنتی نخود دیم

فروشگاه اینترنتی نخود دیم

حبوبات آراد فروشگاه اینترنتی نخود دیم محسوب می شود که این محصول را در سطح عمده فروش و خرده فروشی عرضه می کند.
نخود در اقصی نقاط ایران به دو صورت دیمی و آبی کشت می شود. اما اینکه در مناطق مختلف بیشتر کدام یک از این دو نوع را کشت می کنند بستگی به شراط آب و هوایی آن منطقه دارد. به عنوان مثال در مناطقی که میزان بارش در آنجا مناسب است و می تواند نیاز نخود را برای رشد تامین کند نخود به صورت دیم کشت می شود. در بیشتر مناطق غربی این شرایط موجود است. لذا همواره حجم نخود دیم تولید شده در ایران بیشتر از حجم نخود آبی است. حبوبات آراد این محصول را در سطح کیفی بالا از کشاورزان هم وطن خریداری می کند و سپس به طرق مختلف به مشتریان عرضه می کند. یکی از روش های عرضه این محصول به صورت اینترنتی است. در این صورت متقاضیان در هر موقعیت زمانی و مکانی با اتصال به اینترنت می توانند سفارش خود را در عرض چند دقیقه ثبت کنند. نمایندگی های حبوبات آراد در سراسر کشور موظف هستند که در کمترین زمان سفارش را به مشتریان تحویل دهند.
کلیه کسانی که خواهان تهیه نخود دیم به صورت عمده یا در سطح خرد هستند، می توانند با مراجعه به سایت حبوبات آراد اقدام به خرید کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام