آراد حبوبات
خانه / حبوبات ایران / فروشگاه بهترین حبوبات در ایران

فروشگاه بهترین حبوبات در ایران

حبوبات آراد در زمینه حبوبات فروشگاه بهترین حبوبات در ایران محسوب می شود که مشتریان حبوبات می توانند تمام نیازهای خود را از طریق آن تامین کنند.
حبوبات از روزگاران کهن یکی از مهم ترین مواد تشکیل دهنده غذای بشر بوده است. امروزه مردم در فصل تابستان که اغلب زمان برداشت حبوبات است آن را به صورت تازه خریداری می کنند تا در هنگام زمستان بتوانند از آن استفاده کنند. در واقع خانواده ها می دانند که در فصل سرما حبوبات کمیاب و در نتیجه قیمت آن افزایش می یابد. اکثر مردم تمایل دارند تمامی اجناس مورد نیاز خود را از یک فروشگاه خریداری کنند. به عنوان مثال در صورتی که قصد خرید حبوبات را دارید و به دنبال فروشگاهی معتبر هستید که تمامی حبوبات از نوع درجه یک را با هم عرضه کند و از طرفی از قیمت مناسبی هم برخوردار باشد، حبوبات آراد فروشگاه بزرگ حبوبات است که بهترین نوع این محصول را تهیه و در اختیار مردم قرار می دهد. در این فروشگاه برندهای مختلف در کنار یکدیگر قرار گرفته اند انواع خارجی و ایرانی تا مشتریان بر اساس سلیقه خود محصولات مورد نیاز خود را انتخاب کنند.
برای خرید حبوبات خود به فروشگاه حبوبات آراد مراجعه کنید البته برای این کار یا به صورت حضوری، یا تلفنی و اینترنتی می توانید اقدام کنید.

از آن جا که حبوبات یکی از نیاز های اصلی مردم است پس باید همه فروشگاه ها بهترین حبوبات ایران را به مردم عرضه کنند. و انواع حبوبات ایرانی و وارداتی را با توجه به سلایق مختلف مردم ارائه دهند.

فروشگاه بهترین حبوبات در ایران

بازار بزرگ حبوبات در تهران

بازار بزرگ حبوبات در تهرانبازار حبوبات در تهران بسیار پر رونق است. زیرا این اقلام بسیار پر مصرف می باشد چون این شهر جمعیت زیادی را در خود جای داده است در نتیجه تقاضا برای این محصولات زیاد است.

امروزه تنوع بالای حبوبات این امکان را در اختیار فروشندگان قرار داده است تا محصولات را با کیفیت ها و قیمت های متفاوت به فروش برسانند در حال حاضر حبوبات های وارداتی نیز در بازار جای خود را پیدا کرده است و طرفداران خاصی دارد.

در نتیجه باید هر دو نوع حبوبات وارداتی و داخلی عرضه شود. اغلب بازار ها به عرضه حبوبات مرغوب و فروش عمده و جزء مشغول هستند.

امروزه دغدغه بسیاری از مشتریان نحوه خرید مطمئن حبوبات می باشد در نتیجه فروش این حبوبات به صورت اینترنتی هم یکی از راه های عرضه آن است. که با خرید مستقیم حبوبات مرغوب ایرانی می توانید مشتریان را راضی نگه دارید.

قطب تولید حبوبات ایران کجاست؟

قطب تولید حبوبات ایران کجاست؟

کشور ما با دارا بودن آب و هوای مختلف و چهار فصل بودن ظرفیت بالایی برای تولید حبوبات دارد. در ایران شهر هایی هستند که می توانند قطب تولید حبوبات باشند. چون کار بیشتر مردم این شهر ها کشاورزی است، می توانند حبوبات با کیفیتی را تولید کنند به طور نمونه:

  • برخی از شهرستان ها است که در آن انواع حبوبات و غلات با کیفیت را می توان برداشت نمود و سرمایه گزاری بر روی این شهرستان برای تامین حبوبات بسیار مناسب است.
  •  برخی شهر ها در تولید لوبیا بسیار پر رونق است و مقام اول کشور را در تولید لوبیا دارد.
  • شهرستان هایی هم قطب تولید لوبیای قرمز هستند که حبوبات این شهرستان ها به خوش پخت بودن مشهور هستند. بخشی از این حبوبات را به کشور های دیگر صادر می کنند. برای همین نمی تواند جواب گوی نیاز کشور باشد.
  • برخی از شهر ها حدود نیمی از نخود مصرفی کشور را تولید می کنند. به همین خاطر این شهر ها را قطب نخود کشور می‌نامند. در این شهر ها به دلیل آب و هوایی که دارد کشت نخود به دو صورت بهاره و پاییزه انجام می شود. نخود این شهر ها مرغوب و بازار پسند است به دلیل نیاز داخل صادر نمی شود.
  • بعضی از استان های غربی قطب تولید عدس و لپه است و بخش زیادی از این نیاز مردم کشور را تولید می کنند.

هر کدام از استانهای ایران قابلیت کاشت و برداشت بخشی از حبوبات را دارند و می توانند مرکز حبوبات ایران باشند. که با استفاده از این همه توانمندی می‌توانیم در تولید حبوبات به طور کل خودکفا باشیم و از واردات حبوبات به کشور جلوگیری نماییم.

بزرگترین شرکت های عرضه حبوبات

بزرگترین شرکت های عرضه حبوبات چون ایران کشوری پرجمعیت است و به دلیل پایین آمدن قدرت خرید مردم سرانه مصرف حبوبات در ایران بالا است. پس شرکت های بازرگانی زیادی در ایران در واردات و عرضه حبوبات فعال هستند که این شرکت‌ها هم در حوزه صادرات و هم واردات فعالیت می کنند.

مرغوب بودن حبوبات در بازار های جهانی و داخلی از شاخصه های مهم در تداوم ارتباط اقتصادی بین خریدار و فروشنده است به طوری که حبوبات با کیفیت باعث جذب مشتری های بیشتر می شود.

همان طور که از لفظ خریدار و فروشنده استفاده کردیم. مشخص است که امر تجارت نیازمند به دو طرف معامله می باشد، فردی که بتواند در بازار حبوبات محصولات این حوزه را آماده کند و شخصی که در مقابل بر اساس نیاز خود و جامعه، این کالا را دریافت نماید در این بین چیزی که مهم است اعتماد بین این دو نفر است.

بنابر این شرکت های عرضه کننده حبوبات باید همیشه محصول با کیفیت و مرغوب تهیه کنند.

رتبه نخست تولید حبوبات در کشور

رتبه نخست تولید حبوبات در کشور

ایران به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و زمین های حاصل خیز یکی از کشورهای تولید کننده حبوبات در جهان است و در نقاط مختلف آن انواع حبوبات مختلف کشت و تولید می شود.

ولی در بعضی از استان ها تولید عمده حبوبات صورت می گیرد که فعالیت اصلی کشاورزان این استان‌ها محسوب می‌شود. از بزرگترین مراکز تولید حبوبات می توان به استان های آذربایجان شرقی، لرستان، شیراز، کرمانشاه، خوزستان، اراک و اردبیل اشاره کرد که در هر یک از این استانها تولید یکی از حبوبات رشد بیشتری دارد.

بهترین حبوبات ایرانی باید تازه باشد و از سال های گذشته نباشد که نسبتا کیفیت خود را از دست می دهد.

قیمت روز حبوبات در ایران

قیمت روز حبوبات در ایران

تامین نیازهای مصرف کنندگان  هر جامعه از مهم‌ ترین مواردی است که باید به آن پرداخته می شود و با توجه به نبود مراجع واقعی قیمت گذاری برای حبوبات در بازار ایران و این که حبوبات در ایران مصرف بالایی دارد، پس در نتیجه برای خرید باید خیلی دقت کرد.

برای اطلاع از قیمت حبوبات ایرانی و حبوبات وارداتی باید از منابع معتبر جویا شد. با توجه به نوع نیاز و خرید مشتری لیست قیمت حبوبات متفاوت می باشد. از آن جا که پاکیزگی و بهداشت برای همه ما از ارکان واجب است ولی با شرایط اقتصادی مردم قیمت هم بسیار اهمیت دارد و حبوبات بسته بندی قیمت بیشتری را نسبت به حبوبات فله ای دارد پس برای اکثر مردم قیمت مهم است. همچنین قیمت عمده حبوبات نیز کمتر از مقدار جز آن است.

برای مصرف کنندگان خرید حبوبات مرغوب خیلی اهمیت دارد که می توانند از مکان های عرضه اصلی و بدون واسطه با قیمت مناسب تری خرید کنند تا حبوبات را با قیمت روز آن خرید کنند.

تجارت انواع حبوبات در کشور

تجارت انواع حبوبات در کشور

حبوبات شامل نوعی از دانه های خوراکی مفید مثل لوبیا، نخود و لپه و عدس است .حبوبات بعد از غلات دومین منبع مهم غذایی می باشد و مهمترین منبع پروتئین گیاهی محسوب می شود به دلیل نگهداری طولانی مدت آن و ارزش غذایی بالایی که دارد میزان مصرف بالایی هم در بین مردم دارد.

حبوبات ایران به دلیل مرغوبیت بالایی که دارد به نقاط زیادی از جهان از جمله کشورهای اروپایی، روسیه،چین، عراق، ژاپن، برزیل و سایر کشورهای دیگر صادر می شود.

همان طور که می دانید حبوبات نه تنها در ایران بلکه در اقصی نقاط جهان یکی از پر مصرف ترین مواد غذایی است که در بعضی از کشور ها از انواع حبوبات به عنوان دارو نیز استفاده می کنند که برای بسیاری از بیماری ها تجویز می شود.

بازار جهانی حبوبات جایگاه مهمی دارد و ما همواره شاهد صادرات انواع مختلفی از حبوبات هستیم. امروزه بسیاری از تجار به دنبال خرید و فروش حبوبات در سطح جهانی هستند. ولی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه دچار مشکل می شوند.

تاجران حبوبات ایران باید بازار هدف را شناسایی کنند و از محصولات با کیفیت برای تجارت و صادرات استفاده کنند تا با استقبال بازار های جهانی روبرو شوند و همچنین برای کشور ارز آوری خوبی داشته باشند.

بهترین مارک حبوبات بسته بندی ایرانی

بهترین مارک حبوبات بسته بندی ایرانی

حبوبات به طور سنتی از اقلام اساسی موجود در سبد خانواده های ایرانی است.

بسته بندی هنر و علم آماده کردن مواد غذایی برای نگهداری و در نهایت فروش آن است بسته بندی باید ساده و ارزان باشد. ضمن این که خاصیت بسته بندی محافظت از حبوبات است. جذابیت نیز از بخش های مهم بسته بندی محسوب می شود.

بسته بندی باید با ماشین آلات خصوص انجام شود و قابلیت دوخته شدن و شکل پذیری و همچنین شفاف و نفوذ ناپذیر نسبت به آب و هوا باشد.

با توجه به این توضیحات در مورد بسته بندی باید بهترین حبوبات ایران را در بسته بندی های مرغوب که مصرف کننده از آن استقبال می کند بسته بندی کرد. قیمت حبوبات بسته بندی از جمله قیمت عدس ایرانی نسبت به نوع فله و یا خارجی آن بیشتر است.

حبوبات خوب را چگونه تشخیص دهیم؟

حبوبات خوب را چگونه تشخیص دهیم؟

حبوبات در بازار ایران به دو بخش داخلی و وارداتی تقسیم می‌ شوند که تشخیص این حبوبات از یکدیگر کار سختی است که به فرد بسیار با تجربه برای تشخیص آن ها لازم است. حبوبات تولید داخل از کیفیت بهتری نسبت به نمونه های وارداتی آن برخوردار هستند.

که با دانستن چند نکته می توانید با کمی دقت بعضی از آن ها را از یک دیگر تشخیص دهید.

ظاهر آن ها یکی از راه های تشخیص است، حبوبات تازه معمولا رنگ آنها روشن تر و شفاف است ولی حبوبات کهنه و یا وارداتی رنگ تیره تری دارند.

در هنگام پخت، حبوبات مرغوب ایرانی پوست آن ها جدا نمی شود و طعم بهتری دارد. ولی حبوبات کهنه و نامرغوب پوست آن در هنگام پخت جدا می شود. در صورت پخت زیاد، وا می رود و شکل خود را از دست می دهد.

نکته مهم دیگر  که در هنگام خرید انواع حبوبات باید دقت کنیم این است که، حبوبات مرغوب سنگین تر هستند و پوست آن ها به راحتی کنده نمی شود و با فشار دست به دو نیم تقسیم نمی شود در صورتی که حبوبات کهنه و وارداتی توی دست سبک تر است و به راحتی با فشار دست به دو نیم می شود.

بزرگترین واردکنندگان حبوبات به ایران

بزرگترین واردکنندگان حبوبات به ایرانایران یکی از بزرگترین وارد کنندگان حبوبات در دنیا است و بر اساس آمار و ارقام وزارت جهاد کشاورزی که حجم واردات حبوبات هر ساله افزایش یافته است.

در حال حاضر واردات حبوبات بیشتر از تولید برای تولید کنندگان به صرفه است. به دلیل رشد مصرف حبوبات در کشور و تقاضای زیاد آن و خشکسالی های اخیر آسیب زیادی به کشاورزان وارد کرده در نتیجه شرکت های زیادی در عرصه واردات حبوبات به ایران فعال شده اند.

این شرکتها از کشورهای کانادا، روسیه، چین، استرالیا، هند و کشور های دیگر انواع حبوبات را وارد کشور می کنند. که در میان حبوبات عدس از بیشترین میزان واردات و مصرف برخوردار است و در نتیجه فروش حبوبات خارجی در کشور رونق گرفته است.

وب سایت رسمی فروش حبوبات در کشور

وب سایت رسمی فروش حبوبات در کشور

با گسترش اینترنت و فضای مجازی بستر های مناسبی برای کسب و کار ایجاد شده است که خرید اینترنتی حبوبات یکی از این کسب و کارها است.

امروزه همه ما با وجود مشکلاتی از قبیل ترافیک، آلودگی هوا، نداشتن زمان کافی و عدم وجود همه کالا های مورد نیاز به دلیل بالا بودن تنوع محصولات در یک فروشگاه واحد مجبور به صرف زمان و هزینه های اضافی شده ایم.

برای از بین بردن این همه مشکلات برند های معتبر فروش حبوبات آماده خدمت رسانی به هم وطنان از طریق وب سایت های رسمی فروش در فضا های مجازی می شوند.

امروزه دیگر نیازی به سفر به مراکز عمده فروشی در شهر های دیگر نیست. عمده فروشی ها با ثبت وب سایت های رسمی و گرفتن مجوز های لازم فروش و عرضه محصولات خود بدون واسطه و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بازار به صورت آنلاین و سریع در سراسر کشور به فروش برسانند.

اکثر برند ها و شرکت های معتبر وب سایت رسمی و فروشگاه اینترنتی حبوبات دارند. این وب سایت ها برای شناخته تر شدن شرکت ها و محصولاتشان بسیار موثر است.

وب سایت های فروش مزایای زیادی دارند از جمله قیمت روز محصولات، دسترسی ساده، تنوع در حبوبات، مقایسه قیمت ها و ارسال کشوری راحت است.

خریدار لوبیا مرغوب با قیمت ارزان

خریدار لوبیا مرغوب با قیمت ارزان

لوبیا از جمله مواد غذایی مرغوب و حاوی مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد و مصرف آن زیادتر از سایر حبوبات است.

یکی از مهمترین نوع حبوبات در جهان لوبیا است. سطح زیر کشت جهانی انواع لوبیا 24 میلیون هکتار می باشد و از این نظر در بین حبوبات مقام اول را به خود اختصاص داده است.

پس باید بدانیم که از کجا لوبیای مرغوب را با قیمت ارزان تر بخریم.

در استان مرکزی، استان فارس، استان لرستان و شهرستان های شمال شرقی کشور و چند استان دیگر میزان بیشتری از لوبیا کشت می شود و در نتیجه باید شرکت فروش حبوبات از تولید کنندگان این محصول به صورت مستقیم برای تهیه لوبیا اقدام کند تا بتواند با قیمت ارزان لوبیای مرغوب را به دست بیاورد و یا اینکه از مراکز پخش معتبر و نمایندگی های آن ها خرید کنید.

عمده فروش حبوبات ایرانی و خارجی

عمده فروش حبوبات ایرانی و خارجیحبوبات سرشار از ویتامین ها و انواع مواد معدنی است و یکی از ویژگی های عمده در حبوبات این است که درون خود فیبر زیادی دارند و این فیبر برای دستگاه گوارش بسیار مفید است. فیبر موجود در حبوبات سرعت هضم غذا را بالا می برد و از یبوست جلو گیری می کند.

حبوبات را با پروتین هایی که دارد می توان جایگزین گوشت کرد برای کسانی که ممنوعیت استفاده از گوشت را دارند و یا کسانی که گیاه خوار هستند.

طبقه بندی حبوبات در کشور ما  به دو صورت خارجی و ایرانی می باشد.

انواع مختلف حبوبات خارجی از جمله لوبیا، ماش، عدس و غیره وارد کشور می شوند و به صورت عمده و مستقیم به فروش می رسند این عمده فروشی ها نمایندگی عدس خارجی هم هستند که با قیمت مناسب عرضه می کنند. معمولا در عمده فروشی ها می توان حبوبات تازه تر را با قیمت مناسب تری خرید.

همچنین انواع حبوبات ایرانی را با قیمت های مناسب عرضه می کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

نرخ جدید حبوبات در ایران

برای اطلاع از نرخ جدید و روز حبوبات در ایران و جهت اطمینان از خرید با قیمت مناسب با مرکز حبوبات آراد تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام