آراد حبوبات
خانه / فروش ارزان نخود پاییزه در تابستان

فروش ارزان نخود پاییزه در تابستان

حبوبات آراد به عنوان بزرگترین بازار برای فروش ارزان نخود پاییزه در تابستان محسوب می شود. لذا جهت تهیه نخود پاییزه به قیمت ارزان با این مرکز در تماس باشید.
در ایران نخود در دو زمان پاییز و بهار کشت می شود. برخی پژوهشگران معتقدند در کشت بهاره مراحل رویشی و زایشی گیاهان با افزایش دما و نیز کاهش رطوبت مواجه شده و در نتیجه به علت کاهش دوره رشد رویشی و زایشی و تنش رطوبتی، عملکرد نهایی کمتر می شود.
از سوی دیگر، کشت پاییزه نخود دیم در برخی مناطق دنیا با وجود این که دوره ای از رشد گیاه با سرما و نزولات جوی مصادف شده و از طرف دیگر با خشکی نسبی آخر فصل مواجه می شود، نسبتا موفقیت آمیز بوده و نقش تعیین کننده ای بر عملکرد نخود داشته است به همین دلیل محققان معتقدند که در مناطق مناسب، کشت پاییزه یا زمستانه نخود بهتر از کشت مرسوم بهاره است و عملکرد محصول را افزایش می دهد.
تهیه نخود پاییزه در تابستان یکی از دغدغه های مصرف کنندگان نخود می باشد. از آنجا که مرکز حبوبات آراد یکی از بزرگترین تامین کنندگان نخود پاییزه در تابستان است، متقاضیان می توانند برای خرید این محصول با قیمت پایین تر از بازار، با حبوبات آراد تماس حاصل نمایند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام