آراد حبوبات
خانه / فروش انواع حبوبات درجه یک ازبک

فروش انواع حبوبات درجه یک ازبک

یکی از اقدامات مرکز حبوبات آراد فروش انواع حبوبات درجه یک ازبک در بازار داخلی است. حبوبات آراد این محصول را با قیمت مناسبی به مشتریان عرضه می کند.
با وجود اینکه در ایران حبوبات در سطح وسیعی کشت می شود در برخی مواقع واردات این ماده غذایی ضروری است. ازبکستان یکی ازکشورهایی است که انواع حبوبات آن از جمله ماش و انواع لوبیا وارد می شود.
برای اینکه این محصول پس از وارد شدن با قیمت مناسبی به مشتری برسد باید دست دلالان از آن کوتاه شود. برخی واسطه ها با واردات حبوبات ازبک آن را با قیمت بالایی به بازار عرضه می کنند. در صورتی که یکی از ویژگی های حبوبات ازبک قیمت کمتر آن نسبت به حبوبات داخلی است. همین دلیل نیز موجب می شود تا تقاضای بیشتری برای آن وجود داشته باشد. اما وجود واسطه ها بازار واردات را نیز آشفته می کند.
مرکز حبوبات آراد از بزرگترین وارد کنندگان حبوبات ازبک است که این محصول را به طور مستقیم و با قیمت مناسب به هم وطنان عزیز عرضه می کند.
عمده فروشان، کارخانه های بسته بندی و کلیه عزیزانی که قصد تهیه انواع حبوبات درجه یک ازبک را با قیمت مناسب دارند، می توانند از طریق تماس با مرکز حبوبات آراد خرید خود را انجام دهند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام