آراد حبوبات
خانه / فروش بهترین حبوبات ایران

فروش بهترین حبوبات ایران

حبوبات آراد بهترین حبوبات ایران را با قیمت مناسب به فروش می رساند. این مرکز برای حمایت از تولید ملی، انواع حبوبات را به صورت عمده از زمین های کشاورزی جمع آوری و آن را در بازار عرضه می کند.
تا به حال شاهد فعالیت های اقتصادی بوده ایم که نتیجه آن اقتصاد تک محصولی و وابسته به نفت است که در آن خام فروشی بیشترین سهم را در درآمد ملی ایفا می کند. به همین دلیل اقتصادی کم بازده داریم که در آن با تورم، بیکاری و سایر معضلات اقتصادی مواجه ایم. در سال های اخیر برنامه ریزی های جدیدی در راستای حل این معضل انجام شده است که شامل توجه به کشاورزی و صادرات محصولات کشاوزی نیز می شود. با این هدف که ضمن خودکفایی در تمامی محصولات کشاروزی، زمینه های صادرات آن ها نیز فراهم شود. یکی از پتانسیل های ایران در زمینه کشاورزی تولید انواع حبوبات مرغوب و درجه یک است. بنابراین این برنامه ریزی می تواند به صورت کوتاه مدت در مورد حبوبات ایرانی در جهت افزایش حجم تولید و ارتقاء کیفیت به منظور صادرات آن ها اجرا شود. حبوبات آراد یکی از بزرگترین و قدیمی ترین فعالان بازار حبوبات در ایران است که انواع حبوبات مرغوب ایرانی را هم در بازار داخلی و هم در بازارهای خارجی با قیمت مناسب عرضه می کند.
اگر از مشتریان مشکل پسند حبوبات هستید به شما پیشنهاد می کنیم بهترین انواع حبوبات ایرانی را از بازرگانی حبوبات آراد خریداری کنید. سابقه این مرکز تضمینی برای مشتریان حبوبات محسوب می شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام