آراد حبوبات
خانه / فروش عمده لوبیا چیتی چینی در بازار ایران

فروش عمده لوبیا چیتی چینی در بازار ایران

تنوع قیمت در بازار هر محصولی خصوصا بازار انواع حبوبات که مصرف آن ها برای همه افراد لازم است، ضرورت دارد. به همین دلیل حبوبات آراد به فروش عمده لوبیا چیتی چینی که قیمت مناسبی دارد در بازار ایران می پردازد.
حبوبات به عنوان ماده غذایی که فواید بسیاری دارد و برای برخی از خانواده های کم درآمد جایگزین مواد پروتیئن دار گران تر می شود محصولی است که مصرف آن ضروری است. و مانند کالاهای لوکس نیست که فقط طیف و قشر درآمدی خاصی آن را خریداری کنند. مشتریان بازار حبوبات با طیف درآمدی گسترده هستند به این معنی که همه طیف درآمدی در این بازار هستند. بنابراین در بازار انواع حبوبات باید تنوع محصول و قیمت وجود داشته باشد تا اقشار مختلف جامعه متناسب با قدرت خرید خود حبوبات مورد نیاز خود را تهیه کنند. مرکز حبوبات آراد در این راستا لوبیا چیتی چینی را که از قیمت مناسبی برخوردار است به صورت عمده در بازار ایران به فروش می رساند.
به کلیه متقاضیان لوبیا چیتی چینی پیشنهاد می کنیم تا از طریق ارتباط با مرکز حبوبات آراد این محصول را با قیمت مناسبی تهیه کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام