آراد حبوبات
خانه / فروش نخود ممتاز کرمانشاه

فروش نخود ممتاز کرمانشاه

نخود کرمانشاهی یک برند است که با همین نام در بازار جهانی نیز شناخته شده است. حبوبات آراد نخود ممتاز کرمانشاه را با قیمتی زیر قیمت بازار به فروش می رساند.
مناطق غرب به دلیل وجود رشته کوه های زاگرس آب و هوا و طبیعتی مساعد کشاورزی دارند. به همین دلیل از دیرباز اکثر ساکنین این مناطق به شغل کشاورزی مشغول بوده اند. اقلیم مناسب لرستان، کردستان، کرمانشاه، زنجان و سایر استان های غربی به عنوان موهبتی خدادادی باید به نحو احسن مورد استفاده قرار گیرند. در استان کرمانشاه انواع حبوبات به صورت مرغوب کشت می شود زیرا کشاورزان این استان تجربه کافی را در این زمینه دارند. نخود کرمانشاهی در میان بازاریان نامی خوش آوازه دارد و به همین دلیل عمده فروشان آن را به صورت عمده خریداری می کنند با این اطمینان که در مدت زمان کوتاهی به فروش می رسد. حبوبات آراد نخود درجه یک و ممتاز کرمانشاهی را با قیمتی زیر قیمت بازار به فروش می رساند. برای اطلاع از صحت این ادعا می توانید با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام