آراد حبوبات
خانه / قیمت جدید انواع حبوبات کرمانشاه

قیمت جدید انواع حبوبات کرمانشاه

آیا از قیمت های جدید حبوبات اطلاع دارید؟ مرکز حبوبات آراد قیمت های جدید انواع حبوبات از جمله حبوبات درجه یک کرمانشاه را به اطلاع کلیه متقاضیان این محصولات می رساند.
خوشبختانه انواع حبوبات در سراسر کشور به ویژه مناطق غربی مانند لرستان و کرمانشاه در سطح وسیعی کشت می شود. کرمانشاه را می توان قطب تولید حبوبات به ویژه نخود دانست. به عنوان مثال نخود کرمانشاهی نه در سطح کشور بلکه شهرت جهانی دارد. اما مشکلی که در رابطه با توزیع حبوبات کرمانشاه وجود دارد این است که واسطه گران آن را با قیمت بسیار کمی از کشاورزان خریداری می کنند و سپس با قیمت بالایی به مشتریان به فروش می رسانند. این در واقع به معنای تضعیف روحیه کشاورزان و در نتیجه کار تولیدی است و تقویت واسطه گری در کشور است. حبوبات آراد برای رفع این مشکل حداقل کاری که برای هم وطنان عزیز می تواند انجام دهد این است که قیمت جدید انواع حبوبات کرمانشاهی را منتشر کند تا مشریان حبوبات هوشیارانه از خرید حبوبات با قیمت های بالا خودداری کنند و آن را از مراکزی که قیمت های مناصفانه دارند خریداری کنند. حبوبات آراد بر قیمت های استاندارد و مصوب پای بند است لذا از شما دعوت می کنیم برای خرید حبوبات کرمانشاهی مرغوب به این مرکز مراجعه کنید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام