آراد حبوبات
خانه / قیمت جدید انواع حبوبات کرمانشاه

قیمت جدید انواع حبوبات کرمانشاه

آیا از قیمت های جدید حبوبات اطلاع دارید؟ مرکز حبوبات آراد قیمت های جدید انواع حبوبات از جمله حبوبات درجه یک کرمانشاه را به اطلاع کلیه متقاضیان این محصولات می رساند.
خوشبختانه انواع حبوبات در سراسر کشور به ویژه مناطق غربی مانند لرستان و کرمانشاه در سطح وسیعی کشت می شود. کرمانشاه را می توان قطب تولید حبوبات به ویژه نخود دانست. به عنوان مثال نخود کرمانشاهی نه در سطح کشور بلکه شهرت جهانی دارد. اما مشکلی که در رابطه با توزیع حبوبات کرمانشاه وجود دارد این است که واسطه گران آن را با قیمت بسیار کمی از کشاورزان خریداری می کنند و سپس با قیمت بالایی به مشتریان به فروش می رسانند. این در واقع به معنای تضعیف روحیه کشاورزان و در نتیجه کار تولیدی است و تقویت واسطه گری در کشور است. حبوبات آراد برای رفع این مشکل حداقل کاری که برای هم وطنان عزیز می تواند انجام دهد این است که قیمت جدید انواع حبوبات کرمانشاهی را منتشر کند تا مشریان حبوبات هوشیارانه از خرید حبوبات با قیمت های بالا خودداری کنند و آن را از مراکزی که قیمت های مناصفانه دارند خریداری کنند. حبوبات آراد بر قیمت های استاندارد و مصوب پای بند است لذا از شما دعوت می کنیم برای خرید حبوبات کرمانشاهی مرغوب به این مرکز مراجعه کنید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام