آراد حبوبات
خانه / قیمت عمده حبوبات به روز

قیمت عمده حبوبات به روز

همواره خرید عمده از نظر قیمت به سود خریدار خواهد بود. با این حال حبوبات آراد قیمت عمده حبوبات به روز و مرغوب را با قیمتی پایین تر و مناسب تر از قیمت عمده نیز عرضه می کند.
عمده فروشی چیست؟ عمده فروشی فعالیتی است که طی آن محصول از تولید کننده خریداری می شود و سپس توسط عمده فروش به مشتریان عرضه می شود. می توان گفت نوعی واسطه است که بین تولید کننده و خریدار قرار می گیرد. گاهی این واسطه گری لازم است زیرا به عنوان مثال متقاضیان انواع محصولات کشاورزی نمی توانند محصول مورد نظر خود را در زمین های کشاورزی از کشاورزان خریداری کنند. در مورد حبوبات نیز این امکان وجود ندارد به همین دلیل وجود مراکزی که حبوبات را از استان های مختلف در تناژ بالا خریداری می کنند و سپس به صورت عمده یا در سطح خرد به فروش می رسانند، ضرورت دارد. اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که عمده فروشان نباید از موقیعت خود سوء استفاده کنند و فقط در جهت رسالت اصلی خود یعنی رسانیدن محصول به دست مشتری قدم بردارند. حبوبات آراد سال هاست که در این عرصه فعالیت می کند و مهمترین مسئولیت خود را این می داند که انواع حبوبات را با قیمت مناسب از کشاورزان استان های مختلف خریداری کنند طوری که نتایج زحمت های خود را بگیرند. از طرفی آن را با قیمت مناسبی به بازار عرضه کنند. همچنین چون حبوبات آراد حبوبات را به صورت عمده خریداری می کند، با همان قیمت عمده نیز به فروش می رساند و مشتریان از این اقدام نفع خواهند برد. زیرا حبوبات آراد انواع حبوبات را به نرخ عمده به آن ها می فروشد.
در صورتی که قصد دارید حبوبات مرغوب اما با قیمتی پایین تهیه کنید با مرکز حبوبات آراد در ارتباط باشید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام