آراد حبوبات
خانه / قیمت عمده نخود با کیفیت لرستان

قیمت عمده نخود با کیفیت لرستان

ما به شما قیمت را اطلاع می دهیم و تصمیم گیری در مورد خرید را به عهده خود شما می گذاریم. قیمت انواع حبوبات من جمله قیمت عمده نخود با کیفیت لرستان در سایت حبوبات آراد موجود است.
استان لرستان دره ای خوش آب و هواست که زمین های حاصلخیزی دارد و مستعد کشت انواع حبوبات من جمله نخود می باشد. شرایط آب و هوایی لرستان به گونه ای است که کشت پاییزه نخود در این استان بسیار مناسب تر است. همچنین ارقام مناسب برای کشت در این استان Flip8G- GOC و IKC482 هستند. نخود مرغوب لرستان در بازار به وفور وجود دارد و مشتریان زیادی نیز خواهان آن هستند. تنها نگرانی متقاضیان این نوع نخود قیمت آن است که نسبت به سایر نخود ها بالاتر است. حبوبات آراد ضمن اینکه نخود مرغوب و با کیفیت لرستان را تهیه می کند در جهت جلب رضایت مشتری آن را با قیمت مناسبی عرضه می کند.
همه کسانی که قصد خرید نخود با کیفیت لرستان را به صورت عمده دارند، می توانند آن را با قیمت مناسبی از مرکز حبوبات آراد تهیه کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام