آراد حبوبات
خانه / قیمت لوبیا سفید خمین

قیمت لوبیا سفید خمین

آیا از قیمت های به روز لوبیا سفید خمین اطلاع دارید؟ جهت اطلاع از قیمت های انواع حبوبات از جمله قیمت لوبیا سفید خمین با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید.
یکی از راه های موفقیت کشورها این است که ظرفیت ها و پتانسیل استان های مختلف را شناسایی کنند و آن را در جهت تقویت و به کارگیری موثر، مدیریت کنند. به عنوان مثال استان مرکزی به ویژه شهرستان خمین در تولید حبوبات ظرفیت بالایی دارد. به گونه ای که هر ساله بیش از میزان مورد انتظار از زمین های زیر کشت حبوبات، برداشت صورت می گیرد و انصافا کیفیت محصولات نیز بسیار بالاست. انواع مختلف لوبیا از جمله سفید، قرمز، چیتی و … در خمین کشت می شود. در این شهرستان به دلیل وجود ایستگاه ملی تحقیقات لوبیا سال به سال به مرغوبیت بذرها افزوده می شود و روش ها جدیدی برای مراحل تولید ارائه می گردد. پس حتی می توان نگاه صادراتی به لوبیای خمین داشت زیرا این محصول قابلیت فروش در بازار جهانی را نیز دارد. اما آنچه که لازم است هنگام خرید لوبیای مرغوب خمین مشتریان در نظر داشته باشند قیمت آن است زیرا برخی از فروشندگان لوبیای مرغوب خمین را به قیمتی بالاتر به فروش می رسانند. جهت جلوگیری از این اتفاق با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید و قیمت انواع لوبیای مرغوب و ممتاز از جمله لوبیا سفید خمین را از این مرکز جویا شوید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام