آراد حبوبات
خانه / قیمت لوبیا چیتی مرغوب خمین

قیمت لوبیا چیتی مرغوب خمین

در صورتی که مدتی است از بازار حبوبات دور بوده اید و از قیمت های جدید اطلاع ندارید می توانید قیمت انواع حبوبات از جمله قیمت لوبیا چیتی مرغوب خمین را از مرکز حبوبات آراد جویا شوید.
در کشورهای پیشرفته که لوبیای مرغوب را در حجم بالا تولید می کنند و با نگاهی صادراتی به این محصول آن را به عنوان منبعی برای درآمد ملی در نظر می گیرند، یکی از راه های موفقیت آنها این است که از مراکز تحقیقاتی پیشرفته برخوردارند مانند کانادا که فقط در یکی از استان های خود 35 مرکز تحقیقاتی دارد. به همین دلیل است که این کشور بزرگترین تولید کننده حبوبات به ویژه عدس در دنیا شناخته شده است. خوشبختانه در ایران نیز کم کم مراکز تحقیقاتی کشاورزی و بیوتکنولوژی راه اندازی می شوند. مهم ترین مرکز تحقیقاتی در زمینه حبوبات، ایستگاه ملی تحقیقات لوبیا در خمین است که اطلاعات خوبی را در اختیار کشاورزان منطقه قرار داده و روش های مدرن کشت را به آن ها آموزش می دهد. به همین دلیل خمین بیشترین حجم تولید انواع لوبیا من جمله لوبیا چیتی را در کشور به خود اختصاص داده است. در عین حال مرغوبیت لوبیای خمین مثال زدنی است. در صورتی که قصد خرید لوبیا چیتی مرغوب خمین را دارید ابتدا از قیمت آن مطلع شوید. مرکز حبوبات آراد قیمت انواع حبوبات من جمله لوبیا چیتی خمین را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام