آراد حبوبات
خانه / نخود ایران / قیمت نخود صادراتی ایران

قیمت نخود صادراتی ایران

نخود صادراتی ایرانی نخودی است که جهت صادرات به کشورهای مختلف عرضه می شود. که به دلیل قیمت مناسب خود توانسته است تا حد بسیاری توجه کشورهای همسایه را به خود جلب نماید. البته قیمت نخود صادراتی در بازار با توجه به سایز آن متغیر می باشد.

نخود از دسته حبوبات واز جمله مواد غذایی بسیار مهم برای بدن ما محسوب می شود که از زمان های دور تا به امروز مصرف آن برای ما اهمیت خاصی داشته است و در گذشته نیز به شکل های مختلف نخود سبز، نخود فرنگی، نخود خشک و همرا با آجیل و تنقلات و…. استفاده می کردند و امروزه نیز آن را به کار می برند. 

قیمت نخود صادراتی ایران

عوامل موثر در قیمت نخود صادراتی

عوامل موثر در قیمت نخود صادراتیقیمت نخود در بازار با توجه به سایز آن متفاوت می باشد.

از این رو اگر خرید نخود از محل تولید آن صورت گیرد، بی واسطه و مقرون به صرفه است.

قیمت نخود در فصل تابستان که زمان برداشت آن است کمترین مقدار را دارد.

این محصول با قیمت های مختلفی به بازار عرضه و به کشورهای اطراف صادر می گردد.

لذا تا حدودی با نوسان مواجه بوده است و قیمت آن در شرایط مختلف متفاوت است.

بنابراین خریداران برای اینکه بتوانند خریدی مطمئن و مناسب داشته باشند نیازمند آگاهی از قیمت نخود صادراتی از نمایندگی های فروش این محصول می باشند.

امروزه با وجود دستگاه های مختلف، انواع حبوبات از جمله نخود دیگر نیازی به پاک کردن و جدا کردن سنگ های موجود در آنها نمی باشد.

همچنین نخود صادراتی بعد از تمیز شدن با دستگاه توسط کارگران نیز دستچین می گردد.

لذا می توان بدون صرف کوچکترین وقت، بهترین محصول را مورد استفاده قرار داد.

از این رو علاوه بر خریداران داخل کشور، حجم بالایی از تقاضای نخود و سایر حبوبات از سوی خریداران خارجی صورت می گیرد.

میزان صادرات نخود به خارج از کشور طبق آمار به دست آمده روزانه نزدیک به 1500 تن نخود از ایران به کشورهای مختلف صادر می شود.

به گونه ای که اخیرا به دلیل تغییر نرخ ارز با افزایش صادرات این محصول مواجه هستیم.

لازم به ذکر است امروزه خریداران داخل و خارج از کشور باید آگاهی لازم جهت خریدی مطمئن را کسب نمایند.

انواع مختلف نخود با توجه به قیمت متفاوت آن یکی از دغدغه های تجار است.

در حال حاضر در ایران انواع حبوبات از جمله نخود در سایزهای متفاوت درشت و متوسط و ریز با بهترین کیفیت تولید می شود.

بناراین پاسخ به نیاز نیاز متقاضیان در خارج از کشور یکی از اهداف این مرکز است.

به گونه ای که مجموعه آراد توانسته است تا حد بالایی رضایتمندی مشتریان خود را بدست آورد و تقاضای آنها را برای خریدی با کیفیت برآورده نماید.

عوامل زیادی بر قیمت نخود موثر است و بهترین قیمت فله ای نخود بستگی به شرایط زیر دارد:

اولا، قبل از هرچیزی نوع تولید کننده آن مهم است مثلا در کدام مناطق کاشته شود و یا محصول چه شهری باشد، به دلیل این که بعضی از مناطق نخود های مرغوب تری دارند و خوش پخت تر هستند بنابراین قیمت بالاتری نیز دارند. 

دوما، نوسانات ارزی عامل دیگری است که بر قیمت تاثیر می گذارد و اگر نوسانات ارزی بیشتر باشد باعث افزایش قیمت می گردد.  سوما، عمده یا خرده خریدن آن، که عامل مهمی در قیمت است به این صورت که سفارش از طریق فله ای یا عمده بسیار ارزان تر از سفارش به صورت خرد یا کیلویی است.

چهارما، میزان معروف بودن برند تولید کننده نیز از دیگر عامل های بسیار مهم است و هم چنین افرادی که این محصول را به صورت عمده یا خرده به فروش می رسانند بستگی دارد.

مرکز فروش انواع حبوبات در کشور

مرکز فروش انواع حبوبات در کشورانواع حبوبات در کشور ما براساس کیفیت و طعم های خاص و قیمت های باور نکردنی که در مراکز فروش در سراسر کشور وجود دارند که برای خرید راحت تر و بهتر می توان به مراکز فروش این محصول طبیعی که در سراسر کشور وجود دارد مراجعه کرده و اقدام به سفارش این محصول کرد. 

قیمت نخود فله که خیلی ارران تر می باشد و نیز برای ما به صرفه تر است و برای خرید و فروش و یا کسب خرید نخود با قیمت ارزان تری ارائه می شود برای این گونه افراد موقعیت مناسبی است که به صورت فله ای آن را خریداری کنند. 

آخرین قیمت حبوبات در کشور بستگی به میزان تولید بیشتر و شرایط آب و هوایی است که نخود در آن مناطق رشد خواهد کرد و هر چه تولید بیشتر باشد می تواند بر روی قیمت تاثیر گذاری بیشتری را داشته باشد. 

مشخصات نخود درجه یک

مشخصات نخود درجه یک نخود درجه یک دارای مشخصات و ویژگی های خاصی است که آن را از دیگر نخود ها متمایز می کند و از جمله ویژگی های منحصر به فرد آن می توان گفت که این نخود ها چون سایز های بزرگ تری نسبت به نخود های عادی دارند و همچنین ظاهر شان با همدیگر متفاوت است و برای پختن نیز یک دست می باشند ولی بعضی از نخود های دیگر برای پخت یک دست نیستند و بعصی از این دانه هایشان کاملا پخته نمی شوند. 

اگر به نمودار قیمت نخود نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که به مرور زمان این قیمت ها افزایش پیدا کرده است و با توجه به تورم های موجود امری طبیعی می باشد، اما در حالت کلی قیمت نخود عمده نیز با توجه به این نمودار تعیین می شود. 

صادرات نخود مرغوب ایرانی

صادرات نخود مرغوب ایرانینخود های مرغوب ایرانی به دلیل ویژگی های مثبتی که دارند و قیمت مناسب آن ها نسبت به کشورهای دیگر باعث شده است که این محصول طبیعی  به کشورهای زیادی از جمله کشورهای همسایه نیز صادر گردد.

خرید عمده نخود توشط کشورهای دیگر باعث شده است که روند تولید اقتصادی کشور و افزایش زیادی پیدا کند و به عنوان درآمدی برای اقتصاد کشورمان محسوب شود. 

هم چنین صادرات انواع نخود ایرانی بیشتر به دیگر کشورها باعث گردیده است که تولید و فروش بیشتر شود و این مساله نیز موجب شده است که عده زیادی از افرادی را که هیچ زمینه شغلی مناسبی را نداشتند در این زمینه مشغول به کار شوند بتواند برای عده زیادی اشتغال ایجاد کند. 

البته به نکته طلایی هنگام صادرات نخود ایرانی به دیگر کشورها باید توجه داشت و این است که هنگام صادر کردن این محصول به کشورهایی باید آن را صادر کرد که دچار تورم و نوسانات ارزی کمی باشند. 

قیمت نخود گلستان نیز با توجه به نرخ روز معین می شود، البته ناگفته نماند نخود گلستان جزوه نخود های عالی در سطح کشور می باشند که همیشه خریداران خاص خود را دارند و هر ساله تعداد زیادی از این افراد به دلیل رضایت بالا مجددا آن را سفارش می دهند. 

ویژگی های نخود صادراتی کرمانشاه

ویژگی های نخود صادراتی کرمانشاهنخود کرمانشاهی از گذشته محبوبیت خاصی در میان مردم داشته است و فروش نخود کرمانشاه اخیرا افزایش چشمگیری پیدا کرده است زیرا این نوع نخود نیز دارای ویژگی های صادراتی خاصی است که از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد و این موارد عبارتند از: 

  • نخود کرمانشاه از لحاظ رنگ و درشت بودن رنگ خوبی دارد و درشت نیز هستند و بنابراین جزوه مرغوب ترین نخود های ایرانی هم به شمار می روند. 
  • این نوع نخود دارای طعم خاصی هستند و زود نیز پخته می شوند و قابلیت پخت آنان بالاست. 
  • قیمت نخود کرمانشاهی با توجه به معروفیت و کیفیتی که دارند قیمت شان نیز بسیار مناسب است. 

شرکت بازرگانی حبوبات در ایران

شرکت بازرگانی حبوبات در ایرانبازار حبوبات ایرانی که این رور ها خیلی داغ است و حبوبات مرغوبی را از سراسر کشور که تولید شده اند روانه این بازار کرده است و قیمت نخود 98 نیز نسبت به سال های قبل با توجه به میزان افزایش تورم مقداری افزایش پیدا کرد ولی این افزایش در حدی بود که خریداران قدرت خرید خرید آن را به آسانی داشتند و می توانستند آن را به اندازه و میزان دلخواه سفارش دهند. 

خریداران نخود ایرانی این محصول را پس از برانداز کردن و مقایسه نمودن قیمت آن با دیگر نخود ها، این محصول مورد نظر را خریداری نموده و از آن استفاده می نمایند.

واردات نخود خارجی نیز در کشور انجام می شود اما خریداران بیشتر مایل به خریداری نخود ایرانی هستند زیرا هم طعم و خواص بهتری را دارند و هم این که با سلیقه آنان متناسب است.

اگر می خواهید خرید نخود را به صورت عمده انجام دهید باید دانش و اطلاعات زیادی درباره ی این محصول داشته باشید و باید بدانید که افراد زیادی این محصول را به صورت عمده به سایر کشورها صادر می کنند.

 هنگام صادر کردن این محصول به سایر کشور های دیگر باید این نکته ی طلایی را مورد توجه قرار دهید و آن این است که محصولات خود را به صورت عمده به کشورهایی صادر کنید که دارای نوسانات ارزی پایین بوده تا بتوانید کسب سود زیادی را داشته باشید.

بنابراین از طرف دیگر بسیاری از فروشگاه ها محصولات خود را به صورت عمده ارزان قیمت به فروش می رسانند و هدف آن ها کسب سود در دراز مدت جذب مشتری در طول روند فروش خود می باشند چون از طرفی بیشتر مردم به دنبال خرید محصولات ارزان قیمت هستند محصولات ارزان را خریداری می کنند و این شرکت ها سود بیشتری به دست می آورند.

معروف ترین مناطق تولید نخود در ایران

معروف ترین مناطق تولید نخود در ایرانکشور ما به دلیل آب و هوای حاصل خیز و مناسبی که برای کشاورزی دارد و از جمله کاشت نخود بسیار مناسب است و در اکثر مناطق کشور این محصول طبیعی را می توان کاشت. 

قیمت امروز نخود با توجه به معروف بودن این محصول تعیین می شود به طوری که محصولاتی که معروف تر هستند قیمت بالاتری را نیز دارا هستند. 

خرید مستقیم نخود از تولید کننده

خرید مستقیم نخود از تولید کنندهخرید مستقم نخود از تولید کننده بسیار به نفع خریدار است زیرا در محل زمین یا جایی که نخود تولید می شود هم انتخاب زیادی برای نوع محصول وجود دارد و هم می توان از نوع کاشت و برداشت آن اطمینان حاصل کرد و تفاوت قیمت آن نیز با بازار زیاد می باشد و قیمت آن ارزان تر است. 

جهت خرید مستقیم نخود می توان به روستاها یا کشاورزانی که محصولی مطمئن را تولید می کنند و به خریداران ارائه می دهند مراجعه نموده و اگر امکان خرید به صورت مستقیم وجود داشت آن را خریداری کرد. 

پخش کلی حبوبات به سراسر کشور

پخش کلی حبوبات به سراسر کشورحبوبات ها یکی از انواع مواد غذایی هستند که برای رشد و نمو بدن ما لازم و ضروری است و ما به صورت های مختلفی از این نخود ها استفاده می کنیم. 

پخش کلی حبوبات به سراسر کشور از طریق های مختلفی انجام می شوند و این نوع محصول طبیعی با ویژگی های منحصر به فردی به نمایندگی های فروشی که در کل کشور وجود دارد ارسال می گردد و به راحتی می توان از طریق این نمایندگی ها به محصول و انتخاب دلخواه خود رسید. 

سفارش اینترنتی انواع نخود

سفارش اینترنتی انواع نخود اگرچه مراجعه به فروشگاه های مختلف و جستجو در میان آن ها، همواره یکی از روش های مرسوم برای خرید اقلام مورد نیاز خانواده ها بوده و می باشد، ولی امروزه با توجه به مشغله های روزافزون افراد از جمله ساعات کاری زیاد و ترافیک های طولانی، بسیاری از افراد ترجیح می دهند از روش های سریع تر و مقرون به صرفه تری چون خرید آنلاین استفاده کنند زیرا با خرید آنلاین هم از اتلاف وقت صرفه جویی می شود و هم این که هزینه ای که جهت رفت و آمد و کرایه باید خرج گردد در آن نیز صرفه جویی می شود. 

به همین منظور سایت های متعددی مثل فروشگاه های اینترنتی اقدام به عرضه و فروش اینترنتی مجموعه کاملی از محصولات مورد نیاز خانواده ها کرده اند.

بنابراین شما با مراجعه به این سایت های معتبر می توانید اقلامی چون انواع نخود ها را با اطمینان از کیفیت آن از میان جنس و برند های معتبر و مرغوب ارائه شده سفارش دهید. به علاوه خرید اینترنتی از این فروشگاه ها امکان برخورداری از تخفیف های ویژه سایت و تجربه یک خرید آسان را با قیمتی ارزان برایتان فراهم می کند.

برای خرید انواع نخود می توانید به وب سایت های تولیدی که در سطح اینترنت وجود دارند مراجعه کنید. خرید اینترنتی این مزیت را دارد که شما می توانید قیمت انواع محصولات را با همدیگر مقایسه کنید و از آن جایی که این شرکت ها برای راحتی حال مشتریان این فرآیند را در نظر گرفته است که اگر مشتریان از محصول خود راضی نباشند قابلیت پرداخت وجه را نیز در نظر گرفته است.

همچنین شما می توانید به صورت عمده و خرده این محصول را خریداری کنید و لازم به ذکر است کسانی که به صورت عمده این محصول را خریداری می کنند همیشه شامل تخفیف ویژه ای می شوند و اگر شما این محصول را به صورت عمده خریداری کنید شامل این تخفیف ویژه نیز می شوید.

البته خرید خرده برای شما گران تر تمام می شود و‌ از آن جایی که شرکت ها محصولات خود را به صورت نقد و اقساط به فروش می‌رساند و افرادی که محصول مورد نظر خود را به صورت نقد خریداری کنند همواره شامل تخفیف بیشتری می شوند ولی افرادی که خرید اقساطی دارند علاوه بر این که شامل تخفیف نمی شوند بلکه باید هزینه بیشتری در جهت خرید اقساطی خود بپردازند.

پس برای این که شما محصول ارزان قیمت و با کیفیت مناسب در سطح اینترنت پیدا کنید می توانید به شرکت های تولید کننده و یا نمایندگی هایی که در سطح تمام کشور ها وجود دارند مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری کنید و از آن جایی که این شرکت ها دارای گارانتی و اعتبار هستند بهترین محصولات را تولید می کنند و به فروش می رسانند.

شرایط فروش همکاری نخود

شرایط فروش همکاری نخودبعضی از افراد تمایل دارند که جهت فروش نخود با یک سری شرایط اقدام به همکاری نمایند. بنابراین افرادی که تجربه کافی در این کار را دارند و همچنین سابقه کار با تولید نخود را دارا هستند راحت تر می توانند همکاری کنند.

همچنین افرادی را که تازه کار هستند و سابقه ای در این زمینه ندارند می توانند از طریق کسب اطلاعات و آگاهی و پرس و جو از افراد با تجربه به اطلاعات زیادی دست یابند و همکاری لازم را انجام دهند. 

خریدار نخود باکیفیت و ارزان قیمت

خریدار نخود باکیفیت و ارزان قیمتهمان طور که در قسمت های بالا اشاره گردید نخود ها به دلیل کیفیت بالا و خواص فراوان این نوع حبوبات برای بدن و قیمت ارزانی که دارند خریداران زیادی را به خود جذب کرده اند و به عرضه فروش می رسانند. قیمت عمده نخود باعث می شود که بسیار ارزان تر از قیمت آن به صورت کیلویی باشد و همین قیمت ارزان در عمده فروشی موجب می گردد که خریداران بیشتری به آن روی بیاورند. 

قیمت جهانی نخود با توجه به میزان تورم و نمودار رشد آن نسبت به سال های قبل تعیین می شود و هر چه میزان نمودار و تورم بالاتر باشد قیمت جهانی نیز بالاتر خواهد بود.

 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

واردات نخود

واردات نخود عمده به ایران

واردات نخود عمده به بازار ایران بسیار بالاست. در حال حاضر متاسفانه به دلیل قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام