آراد حبوبات
خانه / مراکز فروش حبوبات ایرانی

مراکز فروش حبوبات ایرانی

حبوبات آراد در راستای برآورده کردن توقعات مشتریان، دارای مراکز فروش انواع حبوبات ایرانی است تا ضمن عرضه محصولات مرغوب آنها را با قیمت مناسبی نیز به مصرف کنندگان بفروشد.
یکی از راه های رونق گرفتن اقتصاد کشور و رفع مشکل بیکاری حمایت از تولیدات ملی است. به این معنی که جهت احیای صنایع مختلف، محصولات تولید داخل را خریداری کنیم تا این صنایع رونق و گسترش پیدا کنند، در نتیجه به نیروی کار بیشتری نیاز خواهند داشت. از طرفی با افزایش حجم تولید، قیمت ها کاهش می یابد و نرخ تورم نیز نزول پیدا می کند. یکی از فعالیت هایی که در سال های اخیر از رونق افتاده است کشاورزی است. زیرا کشاورزان با این که با زحمت فراوان و هزینه های گزاف به تولید محصولات کشاورزی می پردازند اما محصولشان را مجبورند با قیمت پایینی بفروشند. اگر هم وطنان عزیز جهت حمایت از این عزیزان فقط محصولات کشاورزی تولید داخل را خریداری کنند این امر منجر به احیای مجدد کشاورزی در کشورمان می شود و از این طریق میل و رغبت کشاروزان بیشتر می شود و حتی جوانان بیشتری نیز به سمت فعالیت های کشاورزی سوق داده می شوند. در این صورت تولیدات افزایش پیدا می کنند و ما نه تنها به خودکفایی می رسیم بلکه می توانیم مازاد آن را صادر کنیم. یکی از محصولات کشاورزی انواع حبوبات هستند که متاسفانه کشاورزان رغبتی زیادی به تولید آن ها ندارند. در صورتی که هم وطنان عزیز بدون در نظر گرفتن قیمت، حبوبات ایرانی را مصرف کنند می توان به رونق گرفتن آن امیدوار بود. حبوبات آراد در این راستا دارای مراکز فروش متعدد حبوبات ایرانی در سراسر کشور است که این محصول را با قیمتی زیر قیمت بازار عرضه می کند.
متقاضیان حبوبات ایرانی که مرغوبیت و کیفیت این نوع حبوبات را به حبوبات خارجی ترجیح می دهند، می توانند از طریق تماس با مرکز حبوبات آراد این محصولات را با قیمت مناسب تهیه کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام