آراد حبوبات
خانه / مرکز خرید لوبیا دستچین خمین

مرکز خرید لوبیا دستچین خمین

به دلیل مرغوبیت بالای حبوبات خمین تقاضای زیادی برای این محصولات در بازار وجود دارد. حبوبات آراد معتبرترین مرکز خرید انواع حبوبات از جمله لوبیا دستچین خمین است.
شهرستان خمین به دلایل مختلف از جمله خاک حاصلخیز، آب و هوای مناسب و ایستگاه ملی تحقیقات لوبیا قطب تولید لوبیا در کشور محسوب می شود. لوبیای خمین مرغوب و ممتاز است و در بازار برای تمامی مشتریان نامی خوش آوازه تلقی می شود. از طرفی دستچین شدن لوبیا به عنوان یکی از معیارهای کیفیت بر درجه مرغوبیت لوبیا می افزاید زیرا در مرحله دستچینی لوبیا، دانه های معیوب و ناسالم از بقیه دانه ها جدا می شوند و آنچه باقی می ماند دانه های سالم، یکدست و درشت لوبیاست. حال در نظر بگیرید مرحله دستچین شدن به لوبیای مرغوب خمین اضافه شود نتیجه آن لوبیایی بی نقص و بی نظیر است که مصرف آن برای همگان بسیار دلچسب و لذت بخش خواهد بود. حبوبات آراد وظیفه خطیر توزیع انواع لوبیای دستچین خمین را بر عهده دارد. به همین دلیل این مرکز پس از خرید لوبیای دستچین خمین آن را با قیمت مناسبی در سراسر کشور پخش می کند. لذا متقاضیان این محصول می توانند جهت تهیه آن با قیمت مناسب با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام