آراد حبوبات
خانه / مرکز خرید لوبیا سفید خمین

مرکز خرید لوبیا سفید خمین

جهت اطلاع عزیزانی که قصد خرید لوبیا را دارند، حبوبات آراد عمده ترین مرکز فروش لوبیا سفید خمین با درجه مرغوبیت بالا و قیمت مناسب است.
لوبیای خمین نه تنها در این شهرستان و ایران بلکه در کشورهای منطقه نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. دلیل این مساله نه تنها شرایط اقلیمی مساعد این شهرستان است بلکه وجود ایستگاه ملی تحقیقات لوبیا در شهرستان خمین است که کمک بزرگی به کشاورزان این منطقه محسوب می شود. این ایستگاه، تنها ایستگاه تخصصی لوبیا در کشور است. مرکز تحقیقاتی کمیته علمی و قدرتمند این ایستگاه معضلات اصلی لوبیای کشور را مدیریت و ساماندهی می‌کند. دو درصد از بذرهای اصلاح شده لوبیا در این شهرستان تولید می‌شود و با تقویت و حمایت از این صنعت این شهرستان به قطب تولید هسته ‌های اولیه تولید حبوبات در کشور تبدیل شده است.
لوبیا سفید خمین نیز به عنوان نوعی از لوبیا از درجه مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است. همه کسانی که قصد خرید این محصول را با قیمت مناسب دارند، می توانند با مرکز حبوبات آراد تماس حاصل نمایند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام