آراد حبوبات
خانه / مرکز عرضه لوبیا دستچین خمین

مرکز عرضه لوبیا دستچین خمین

خانوارهای ایرانی به دلیل صرفه جویی در وقت و انرژی تمایل به خرید لوبیای تمیز و دستچین شده دارند. حبوبات آراد مرکز عرضه لوبیا دستچین و مرغوب خمین با قیمت مناسب است.
از دیر باز خمین محل تولید انواع حبوبات مرغوب به ویژه لوبیا بوده است. در سال های اخیر نیز وجود ایستگاه ملی تحقیقات لوبیا در خمین باعث شده است تا لوبیای خمین در حجم بالاتر و با درجه مرغوبیت بیشتر تولید شود به طوری که همتای آن در بازار وجود ندارد. در این ایستگاه با تحقیقاتی که بر روی بذرهای مختلف انجام می دهد قادر به تولید بذرهای مرغوب است که نتیجه آن تولید لوبیای مرغوب می باشد. از طرفی دستچین بودن این لوبیا نیز به مرغوبیت آن می افزاید. لوبیای دستچین خمین دانه های درشت و یک دست دارد و دانه های ریز و سایر موارد خارجی از آن جدا شده است. حبوبات آراد لوبیای دستچین خمین را در زمین های کشاورزی خمین خریداری و به طور مستقیم وارد بازار می کند.
به خریداران لوبیای دستچین خمین پیشنهاد می کنیم برای انجام خریدی مطمئن با قیمت مناسب از طریق مرکز حبوبات آراد اقدام کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام