آراد حبوبات
خانه / مرکز عمده حبوبات فارس

مرکز عمده حبوبات فارس

حبوبات آراد با علم به این که حبوبات فارس به دلیل مرغوبیت متقاضیان زیادی در بازار دارد این محصول را در تناژ بالا خریداری می کند و به همین دلیل مرکز عمده فروش حبوبات فارس به شمار می رود.
استان فارس که در جنوب ایران واقع شده است بسیار خوش آب و هواست ولی مطابق انتظار میزان بارندگی در این استان پایین است. به همین دلیل مناسب ترین محصولات کشاورزی برای کشت در استان فارس حبوبات هستند. هر ساله انواع حبوبات در این استان کشت می شود و نتیجه برداشت محصولاتی مرغوب و درجه یک است. برخی از اقداماتی که برای بهبود کیفیت حبوبات در این استان انجام می شود عبارت است از: کاشت ماش به عنوان کود سبز برای حاصلخیز شدن خاک، استفاده از بذرهای مرغوب، استفاده از روش های جدید کشت، داشت و برداشت. حبوبات آراد پس از بررسی های انجام شده بر روی حبوبات فارس و پی بردن به مرغوبیت این محصول، آن را در تناژ بالا از کشاورزان خریداری می کند و در جهت رسیدن به هدف والای خود یعنی جلب رضایت مشتری آن را با قیمتی زیر قیمت بازار به فروش می رساند.
کافی است با حبوبات آراد تماس بگیرید و از قیمت های این مرکز جویا شده و آن را با سایر قیمت های موجود در بازار مقایسه کنید تا صحت این ادعا اثبات شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام