آراد حبوبات
خانه / حبوبات فله ای / مرکز عمده حبوبات فله ای

مرکز عمده حبوبات فله ای

حبوبات آراد مرکز عمده حبوبات فله ای محسوب می شود. انواع حبوبات فله ای مرغوب با قیمت مناسب را می توانید در این مرکز تهیه نمایید.
حبوبات دانه های خوارکی هستند که در داخل غلاف یا نیام قرار دارند و انواع مختلفی مانند عدس، لوبیا و نخود دارند. حبوبات منبع مهمی از مواد معدنی، ویتامین، پروتئین و فیبر هستند و مصرف آن برای افرادی که از گوشت، مرغ و ماهی استفاده نمی کنند بسیار حیاتی است. در ایران غذاهای سنتی زیادی مانند آبگوشت، انواع آش، عدسی و … وجود دارند که ماده اصلی آنها حبوبات می باشد. از دیرباز ایران یکی از کشورهای مهم در تولید و مصرف حبوبات محسوب می شود.
حبوبات به دو صورت فله ای یا عمده و بسته بندی شده عرضه می گردند. هر دو نوع عرضه، تقاضاکنندگان خاص خود را دارند. تمامی کارخانه جات بسته بندی و کنسروسازی متقاضی خریداری حبوبات به صورت فله ای می باشند. از طرفی برخی هم وطنان نیز خرید حبوبات به صورت فله ای را ترجیح می دهند.
یکی از وظایف مرکز حبوبات آراد عرضه حبوبات فله درجه یک با قیمت مناسب در سراسر ایران است. تمامی کسانی که قصد خرید حبوبات را به صورت فله دارند، می توانند از طریق این مرکز اقدام نمایند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام