آراد حبوبات
خانه / مرکز فروش لوبیا دستچین خمین

مرکز فروش لوبیا دستچین خمین

همگان بر مرغوبیت لوبیای خمین واقف هستند، حال در نظر بگیرید این لوبیای مرغوب دستچین شده هم باشد.آیا می دانید حبوبات آراد بزرگترین مرکز فروش لوبیا دستچین خمین است؟
از دیرباز در شهرستان خمین واقع در استان مرکزی لوبیا در سطح وسیعی کشت می شد و لوبیاهای این شهرستان برای همه شناخته شده است. در سال های اخیر تاسیس ایستگاه ملی تحقیقات لوبیا در خمین نیز موجب شد تا بیش از پیش زمینه های مورد نیاز تولید لوبیا به صورت انبوه و مرغوب در خمین فراهم شود. این مرکز با تحقیقاتی که انجام می دهد بذرهای مرغوب تر، روش های کشت مناسب تر و تکنولوژی های پیشرفته تر را عرضه می کند. با وجود درجه مرغبیت بالای لوبیای خمین، با دستچین شدن آن به مرغوبیت آن می افزاید. حبوبات آراد لوبیا دستچین خمین را خریداری می کند و در سراسر ایران به بازار عرضه می کند.
کلیه متقاضیان لوبیا چیتی مرغوب خمین می توانند از طریق تماس با مرکز حبوبات آراد این محصول را به صورت عمده و با قیمت مناسب خریداری کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام