آراد حبوبات
خانه / نرخ جدید حبوبات ایرانی و خارجی

نرخ جدید حبوبات ایرانی و خارجی

اکثر مشتریان حبوبات ترجیح می دهند قبل از خرید خود از قیمت های روز آن مطلع شوند. مرکز حبوبات آراد این امکان را برای آنها فراهم می کند و نرخ جدید و روز انواع حبوبات ایرانی و خارجی را ارائه می دهد.
افزایش قابل توجه قیمت حبوبات در چهار سال اخیر‌، تامین این ماده غذایی را برای بسیاری از خانوارهای ایرانی با مشکل مواجه کرده است‌. با وجود واردات حبوبات روند صعودی قیمت این کالا متوقف نشده است. بسیاری معتقدند افزایش قابل توجه قیمت گوشت قرمز سبب شده است تقاضا برای کالای جایگزین آن رشد چشمگیری را تجربه کرده و قیمت این کالا نیز افزایش یابد.
به همین دلیل بخش عمده عدس مورد نیازمان را از کانادا وارد می‌کنیم‌. نخود مورد نیاز کشور از اتیوپی و لوبیا از چین و قزاقستان وارد کشور می‌شود‌. لذا حبوبات خارجی برای ایرانیان شناخته شده است و حتی برخی به دلیل ویژگی های حبوبات خارجی مصرف آن را ترجیح می دهند.
مرکز حبوبات آراد هم حبوبات ایرانی و هم حبوبات خارجی را به صورت مرغوب با قیمت مناسب به هم وطنان عزیز عرضه می کند. هم چنین متقاضیان انواع حبوبات خارجی و ایرانی برای اطمینان از خرید با نرخ روز خرید خود را از بازار حبوبات آراد انجام دهند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام